Galaxy Note 8 Çalışırken Görüntülendi!

Samsung'un merakla beklenen Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ilk kez bu kadar net görüntülendi. İşte Galaxy Note 8'in çalışırken çekilen fotoğrafları...
07 Ağustos 2017 14:31
Galaxy Note 8 Çalışırken Görüntülendi!
Samsung’un çok uzun bir süredir beklenilen Note ailesinin yeni üyesi Galaxy Note 8, uzun bir süredir sızıntılarla gündemimizde. Hakkında bir çok detayın gün yüzüne çıktığı modele ait ilk çalışır haldeki görüntüler ise bugün sızdırıldı.
 
İşte karşınızda Galaxy Note 8!
 
Çalışır halde görüntülenen Galaxy Note 8, ilk bakışta Galaxy S8 ile benzerliği ile dikkat çekiyor. Sonsuz ekran Teknolojisini kullanan Galaxy Note 8 modeli de oldukça yüksek bir ekran kasa oranına sahip.
 
 
 
 
Ön taraf için Galaxy S8 modellerinin biraz daha kare formlusu demek mümkünken arka tarafta işlet biraz değişiyor. Son dönemin modası olan çift kamera kervanına Samsung’un da yeni Galaxy Note modeliyle dahil olduğunu görüyoruz.
 
Galaxy S8 ailesinde parmak izi okuyucu konumu itibariyle eleştiri almıştı. Ancak görünen o ki Samsung bunu pek önemsememiş keza parmak izi okuyucu çift kamera ve LED flaşın hemen yanında duruyor.
 
 
 
 
S Pen kaleminde gösterildiği yeni sızıntıda, kalemin Galaxy Note 7’nin kalemiyle taşıdığı büyük benzerlikler göze çarpıyor. Bu konuda Samsung’un yazılım tarafında yeni bir şeyler yapması bekleniyor.
 
 
 
 
23 Ağustos 2017 tarihinde düzenlenecek olan Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanacak olan Galaxy Note 8 modeline ait tüm teknik detayları ve fiyatını da bu etkinlik sonrasında net bir şekilde öğrenebileceğiz.
shiftdelete
359016
Bu haberler ilginizi çekebilir