Galaxy Note 8 Çalışır Vaziyette Ortaya Çıktı!

Samsung, Note serisinin yeni telefonu Note 8 oldukça iddialı görünüyor. Galaxy Note 8 çalışır vaziyette görüntülendi! İşte ayrıntılar...
08 Nisan 2017 21:18
Galaxy Note 8 Çalışır Vaziyette Ortaya Çıktı!
Özellikle Note 7 talihsizliğinin ardından işleri pek yolunda gitmeyen Samsung, radikal değişikliklere imza attığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile bu durumu lehine çevirmek istiyor. Ayrıca bununla kalmayan Samsung anlaşılan o ki Note 8 üzerindeki çalışmalarını bitirmiş bile. Zira cihazın bugün çalışır haldeki ilk görseli sızdırıldı bile!
 
Note 8 çalışır halde görüntülendi!
 
Merakla beklenen ve Samsung’un Note serisinin bir sonraki nesil üyesi olacak olan yeni Note 8, bugün çalışır halde ilk defa görüntülendi.
 
 
Yukarıdaki sızdırılan görselde bulunan ve Note 8 olduğu iddia edilen bu cihaz, sizlerin de fark edebileceği üzere, Galaxy S8 Plus’dan bile büyük olmasına karşın benzer tasarım hatlarına sahip ( Bixby tuşu da dahil ).
 
 
Ayrıca cihazın yanında bulunan S Pen’in, Note 5 ve Note 7’de kullanılan S Pen’lere çok benzediği de dikkat çeken başka bir ayrıntı ( zaten her iki cihazda kullanılan kalemler birbirine çok benzer ).
 
Son olarak, sızdırılan görselde bulunan cihazın, her ne kadar yeni Galaxy S8 tasarım hatlarını taşısa da, bir prototip olma ihtimalinin de çok yüksek olduğunu belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
991047
Bu haberler ilginizi çekebilir