Galaxy Note 8, Bluetoth Kulaklık İle Gelebilir!

Samsung'un önümüzdeki ay tanıtması planlanan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, Bixby ses asistanı ile çalışan Bluetoth kulaklık ile geleceği iddia edildi.
24 Temmuz 2017 15:52
Galaxy Note 8, Bluetoth Kulaklık İle Gelebilir!
Samsung, önümüzdeki ay Galaxy Note 8'i duyurmaya hazırlanıyor. ET News'dan yeni bir rapor, şirketin yeni Bixby ses asistanı ile çalışan bir Bluetooth kulaklık üzerinde çalıştığını belirtti.
 
Raporda Samsung’un, kulaklık setini önümüzdeki Galaxy Note 8 ile birlikte mi yoksa ayrı olarak mı satıp satmayacağına karar vermediği belirtilmemiş. Bluetooth kulaklık, Bixby ile iletişim kurmada kullanıcılara yardımcı olmak için geliştirilmektedir. Ayrıca, Samsung'un kendi gürültü engelleme teknolojisini de içerdiği söyleniyor. Kullanıcılar, akıllı telefon etrafında olmadığında, telefon işlevleri yerine getirse bile kulaklık kullanarak görev ve komut isteminde bulunabilecekler.
 
 
 
 
Bluetooth kulaklıklarla ilgili ayrıntılar şu an itibariyle sınırlı. Samsung, Galaxy S8 ve S8+ amiral gemileri ile Bixby AI destekli asistanını tanıttı. Şirket kısa bir süre önce Bixby'i İngilizce olarak Samsung Galaxy S8 ünitelerinde sunmaya başladı.
 
teknolojioku
219760
Bu haberler ilginizi çekebilir