Galaxy Note 5 Güncellemesi Türkiye'de Yayınlandı!

Samsung, eski amiral gemilerini unutmuyor. Android 7.0 Nougat'tan sonra şimdi de Galaxy Note 5 için Türkiye'de bir güncelleme daha yayınladı. İşte yeni güncellemenin ayrıntıları...
02 Mayıs 2017 10:16
Galaxy Note 5 Güncellemesi Türkiyede Yayınlandı!
Samsung, Note 7 faciası sonrasında phablet pazarı için tekrar amiral gemisi haline gelen Galaxy Note 5 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesini geçtiğimiz Mart ayında ülkemizde bulunan cihazlar ile buluşturdu.
 
Android 7.0 Nougat sonrasında cihazı güncel tutmak ve stabil bir kullanım deneyimi sunmak isteyen Samsung, Galaxy Note 5 için yeni bir güncelleme yayınladı.
 
Android Nougat sonrasında Note 5 için yeni güncelleme!
 
Ülkemizde bulunan Galaxy Note 5'lere ulaşan ve telefonda yer alan güvenlik açıklarını kapatan 75 MB boyutundaki güncelleme, N920CXXU3CQD1 sürüm numarasına sahip.
 
 
Güvenlik açıklarını kapatmak ile sınırlı kalmayan güncelleme, Note 5'in daha stabil bir şekilde çalışması için birçok hata düzeltmesine ve performans iyileştirici ayarlara ev sahipliği yapıyor.
 
Eğer telefonunuza henüz güncelleme uyarısı gelmediyse, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.
 
shiftdelete
428660
Bu haberler ilginizi çekebilir