Galaxy Note 5' Güncelleme Geldi

Samsung Galaxy Note 5 için güncelleme yayınladı. Galaxy Note 5 için yayınlanan güncellemenin içeriği ve detayları haberimizde...
22 Ekim 2015 16:57
Galaxy Note 5 Güncelleme Geldi
Galaxy Note 5 modeli ile geçtiğimiz aylarda Phablet segmentineki yerini güçlendiren Samsung, çiçeği burnunda yeni telefonu için güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile gelen ve Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak Samsung modelleri arasında bulunan Galaxy Note 5, bugün küçük çaplı bir güncelleme aldı.
 
 
Note 5 güncellemesi ne getiriyor?
 
Android 6.0 Marshmallow öncesi yayınlanan bu güncelleme OTA üzerinden Avrupa kullanıcılarına sunuluyor. 144 MB büyüklüğündeki güncelleme ile küçük çaplı sorunların giderilmesinin yanında batarya bölümünde optimizasyon ve çağrı stabilitesinde artış sağlanıyor. Galaxy Note 5 güncellemesinden sonra pil ömrünün gözle görünür şekilde arttığı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.
 
 
Samsung Galaxy Note 5 sahipleri; Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek yeni güncellemeyi yükleyebilir. Eğer güncelleme görünmüyorsa bir kaç gün sonra tekrar denemenizde fayda var.
shiftdelete
480347
Bu haberler ilginizi çekebilir