Galaxy Note 4 Türkiye'de!

Samsung'un en geniş ekranlı telefon serisinin son halkası Galaxy Note 4 Türkiye genelinde satışa sunuldu. İşte detaylar...
23 Ekim 2014 17:57
Galaxy Note 4 Türkiyede!
Mobil pazarda yeni bir kategori yarattıklarını ifade eden Samsung Electronics IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, Note kategorisiyle dünyanın ilk kez 2011 yılında tanıştığını, o günden bu yana Note kullanıcı sayısının 1 milyonu bulduğunu belirtti. 
 
5.7 inç'lik Quad HD Super AMOLED ekrana sahip olan ve bu sayede 2560x1440 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan Galaxy Note 4'te bulunan 'Çoklu Pencere' özelliği sayesinde çoklu görevler kolaylaşıyor ve kullanıcılar, uygulamalarını kullanırken tam ekran ve bölünmüş ekran seçeneklerinden yararlanabiliyor, ayrıca ekrandaki uygulamaların boyut ve konumunu kolayca tek bir dokunuşla değiştirebiliyor. 'Akıllı Optik Görüntü Sabitleyicisi'yle birlikte 16 megapiksel kamerası ile titreme dengelenirken, karanlık ortamlarda pozlama süresi de otomatik olarak uzuyor. 
 
Ayrıca f1.9 - 3,7 MP ön yüz kamerası, standart 90 derece ve 120 dereceye kadar geniş açı sunuyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde yarım saatte cihazın yüzde 50'si şarj olabilirken, Ultra Enerji Tasarrufu Modu özelliği ise %10 sarj seviyesiyle 1 güne kadar kullanım süresini mümkün kılıyor. Ayrıca üzerinde Parmak İzi Tarayıcısı da bulunan Galaxy Note 4'te kişisel veriler parmak iziyle korunuyor. 
 
Siyah, Beyaz ve bronz altın ve pembe olmak üzere dört farklı renkli modeli bulunan Galaxy Note 4, 2299 TL'lik fiyat etiketine sahip.
hurriyet
299624
Bu haberler ilginizi çekebilir