Galaxy Note 4 gözünüzün içine bakacak!

Samsung'un bu yılın sonlarına doğru çıkarmayı planladığı dev ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note 4'te retina tarama teknolojisi de olacak. Diğer bir deyişle Galaxy Note 4 gözünüzün içine bakacak!
22 Temmuz 2014 13:16
Galaxy Note 4 gözünüzün içine bakacak!
Samsung'un bu yılın sonlarına doğru çıkarmayı planladığı dev ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note 4'te retina tarama teknolojisi de olacak.
 
Samsung, Cumartesi günü Twitter'dan gönderdiği bir mesajda retina taraması teknolojisini tanıtmak üzere plan yaptıklarını açıkladı. Exynos hashtag'ı ile atılan tweet'te, Samsung'un sadece firmaya özel olan bir retina tarama teknolojisinin üzerinde çalıştığının altı çizildi.
 
Samsung'un yakında Galaxy Note 4 modelini tanıtması bekleniyor ve firmanın pek çok yeni teknolojiyi öncelikle Note serisinde denemeyi sevdiği bilindiğinden, Twitter adresinden yapılan bu merak uyandırıcı duyurunun da Note 4 lansmanı ile ilgili olabileceği ihtimali ortaya çıkıyor. Dolayısıyla, yeni Galaxy Note 4 modelinde, retina taramalı güvenlik bileşeniyle karşılaşabiliriz. Note 4'ün donanım özellikleri olarak da, 5.7-inç QHD ekran, yeni Exynos 5433 octa-core işlemci, 3GB RAM ve 16-megapixel kamera tahmini yapılıyor.
hurriyet
141764
Bu haberler ilginizi çekebilir