Galaxy Note 2'ye Kötü Haber

Galaxy Note 2 kullanıcılarına Samsung'dan kötü haber geldi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi Galaxy Note 2'ye gelmeyecek. Detaylar haberimizde...
06 Temmuz 2015 16:11
Galaxy Note 2ye Kötü Haber
Satış rakamları da oldukça iyi olan model için en çok merak edilen soru Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelecek mi gelmeyecek mi?
 
Aylar önceki duyuruda, Galaxy Note 2 için Android 5.0 Lollipop müjdesini sizlere iletmiştik. Fakat daha sonra iptal edildi, edilmedi dedikodularından sonra, Samsung'un bu konuyla ilgili pek istekli olmadığını anladık.
 
Zaten Android 5.0 Lollipop yazılımının çıkmasının ardından 1 sene geçmiş ve Android M duyurulmuş durumda. Bu saatten sonra güncellemenin de gelmesi epey zor.
 
 
Galaxy Note 2 ve 2 GB RAM'li Galaxy S3'e güncelleme yok!
 
Çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemciyle gelen 2 GB RAM'li Galaxy S3 modeline ve 2 GB RAM'li Exynos işlemcili global Galaxy Note 2 modeline Samsung, Android 5.0 Lollipop güncellemesi vermeyecek.
 
 

 
 
İngiltere'den bir kullanıcı, Samsung Mobile UK Twitter adresine, Galaxy Note 2 ve S3 modellerinin LTE sürümleri için Lollipop güncellemesini soruyor. Samsung'un hesabı ise güncellemenin gelmeyeceğini söylüyor.
 
Hala resmi bir açıklama olmamasına rağmen, artık bekleyenlerin ve bizlerin güncellemeyle ilgili pek de umudu kalmadı açıkcası.
 
2012 yılında tanıtılan Galaxy Note 2 ile 2012 yılında tanıtılan iPhone 5'i yanyana koyduğunuzda, güncellemelere ve telefonların performanslarına baktığımızda esasında güncelleme politikasında Android ve iOS cihazlar arasındaki farkı çok daha net anlıyoruz.
shiftdelete
320331
Bu haberler ilginizi çekebilir