Foursquare'den yeni uygulama: Swarm

Popüler yer bildirim platformu Foursquare, iOS ve Android platformları için yeni uygulaması Swarm'ı yayımladı. Swarm'ın ayrıntıları haberimizde.
17 Mayıs 2014 16:55
Foursquareden yeni uygulama: Swarm
Popüler yer bildirim platformu Foursquare'ın geçtiğimiz haftalarda yer bildirimleri farklı bir platforma taşıyacağını sizlere aktarmıştık. Foursquare resmi blogunda yaptığı bu açıklamadan yaklaşık 1 hafta sonra Swarm isimli uygulamasını iOS ve Android platformları için yayımladı.
 
Yeni özellikler sunuyor
 
Foursquare Swarm ile kullanıcılar, arkadaş listelerinde bulunan kişilerin konumlarını görüntüleyebiliyor ve uzaklık mesafesine göre uygulama otomatik olarak sıralıyor. Mayor sistemini Swarm ile değiştiren Foursquare bu konuda artık farklı bir deneyim sunacak. Swarm'da mayor sistemi sadece arkadaşlarınız arasında geçerli olacak.,
 
 
Tasarımı ile dikkat çekiyor
 
Ayrıca Foursquare profilinizdeki rozetlerin tamamını Swarm uygulamasına giriş yaparak aktarabileceksiniz. Foursquare'ın tüm özelliklerini barındıran Swarm uygulaması sarı rengin hakim olduğu sade ve düz tasarımı ile de dikkat çekiyor.
tabletpc.com.tr
Etiketler : Android , Foursquare , iOS , Uygulamalar
934844
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
 • İnstagrama Neden Giriş Yapılamıyor?

  İnstagram'a Neden Giriş Yapılamıyor?

  Sosyal medya uygulamaları arasında en popülerlerinden biri olan Instagram'a giriş yapılamıyor. İşte detaylar...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama