Foursquare'den yeni uygulama: Swarm

Popüler yer bildirim platformu Foursquare, iOS ve Android platformları için yeni uygulaması Swarm'ı yayımladı. Swarm'ın ayrıntıları haberimizde.
17 Mayıs 2014 16:55
Foursquareden yeni uygulama: Swarm
Popüler yer bildirim platformu Foursquare'ın geçtiğimiz haftalarda yer bildirimleri farklı bir platforma taşıyacağını sizlere aktarmıştık. Foursquare resmi blogunda yaptığı bu açıklamadan yaklaşık 1 hafta sonra Swarm isimli uygulamasını iOS ve Android platformları için yayımladı.
 
Yeni özellikler sunuyor
 
Foursquare Swarm ile kullanıcılar, arkadaş listelerinde bulunan kişilerin konumlarını görüntüleyebiliyor ve uzaklık mesafesine göre uygulama otomatik olarak sıralıyor. Mayor sistemini Swarm ile değiştiren Foursquare bu konuda artık farklı bir deneyim sunacak. Swarm'da mayor sistemi sadece arkadaşlarınız arasında geçerli olacak.,
 
 
Tasarımı ile dikkat çekiyor
 
Ayrıca Foursquare profilinizdeki rozetlerin tamamını Swarm uygulamasına giriş yaparak aktarabileceksiniz. Foursquare'ın tüm özelliklerini barındıran Swarm uygulaması sarı rengin hakim olduğu sade ve düz tasarımı ile de dikkat çekiyor.
tabletpc.com.tr
Etiketler : Android , Foursquare , iOS , Uygulamalar
602200
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktaki Hikayeler Özelliğine Yeni Özellikler!

  Facebook'taki Hikayeler Özelliğine Yeni Özellikler!

  Facebook'taki hikayeler özelliği yeni özelliklerine kavuştu. Facebook'un Snapchat'e karşı yaptığı bu hamle bakalım beğenilecek mi?
 • Instagramdan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram'dan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram artık sadece fotoğrafların paylaşıldığı alan olmaktan çıkıp, bambaşka bir platforma dönüştü. Şimdi de Instagram'da rezervasyon dönemi başlıyor.
 • Messenger Day Çıktı!

  Messenger Day Çıktı!

  Facebook'un bir süre önce denemeye başladığı Snapchat Hikayeler benzeri yeni denemesi olan Facebook Messenger Day, bugünden itibaren kullanılmaya başlanacak.
 • Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Sanal gerçekliğe büyük yatırımlar yapan Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntıları...
 • Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
 • WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, durum özelliğini geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı. Görünen o ki durum özelliği geri gelecek!
 • Facebooka Dislike İşareti Geldi!

  Facebook'a Dislike İşareti Geldi!

  Facebook, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Peki Facebook, uzun süredir konuşulan bu özelliği ne zaman kullanıma sunacak?
 • Facebooka Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook'a Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook, yeni uygulamasını çıkarmaya hazırlanıyor. City Guides, adı verilen bu uygulama, adından söz ettirecek gibi görünüyor.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama