Elektronik Galerileri

 • Tarih İçinde Kaybolmuş 13 Apple Ürünü
  Tarih İçinde Kaybolmuş 13 Apple Ürünü
  Apple'ın yapmış olduğu birçok ürünü biliyor olabilirsiniz fakat bu listedeki ürünler, kullanıcı saysının az ve reklam payının düşük olmasından dolayı tarih içinde kaybolmuş.
 • Muhteşem Ev Sinema Sistemleri
  Muhteşem Ev Sinema Sistemleri
  Şimdiden söyleyelim: çok kıskanacaksınız! Herkesin sahip olmak isteyeceği birbirinden yaratıcı ev sinema sistemleri için sizi galerimize alalım.
 • Gerçeğe Dönüşen Bilim Kurgu Fikirleri
  Gerçeğe Dönüşen Bilim Kurgu Fikirleri
  Eski zamanların bilim kurgu eserleri bugünün gerçeğe dönüşen eserleri olabiliyor. İşte günümüzde gerçeğe dönüşen bilim kurgu fikirleri...
 • Apple Watch Görselleri
  Apple Watch Görselleri
  Merakla beklenen Apple Watch'un tanıtım gecesinden görselleri galerimizde!
 • HTC Grip Fiyatı, Çıkış Tarihi Ve Tüm Özellikleri
  HTC Grip Fiyatı, Çıkış Tarihi Ve Tüm Özellikleri
  HTC, MWC 2015'te GPS bağlantılı HTC Grip akıllı bileklik modelini tanıttı. İşte HTC Grip teknik özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı haberimizde...
 • İşte Huawei Watch Görselleri!
  İşte Huawei Watch Görselleri!
  Huawei Watch tanıtıldı! İşte Android Wear işletim sistemli cihazın tüm görselleri sizlerle...
 • CES 2015te görücüye çıkan teknolojik oyuncaklar
  CES 2015'te görücüye çıkan teknolojik oyuncaklar
  Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük elektronik ve teknoloji fuarı ‘Consumer Electronics Show (CES) dün akşam kapılarını kapattı. 140 ülkeden 3 bin 600’ün üzerinde teknoloji şirketinin yer aldığı fuara etkinlik boyunca damgasını vuran en yeni oyuncakları burada sizlerle paylaştık. Fuarda neler yok ki? Hemen herkesin şikayet ettiği şarj sorununu bitiren ve 4 gün şarjı bitmeyen telefon, artık her iki yüzüyle de cihazlara bağlanabilen USB teknolojisi, telefon kadar ince televizyonlar...
 • Apple Mağazaları Önünde Şanslı Torba Kuyruğu
  Apple Mağazaları Önünde Şanslı Torba Kuyruğu
  Japonya’da “Şanslı Torba” için bekleyen Apple hayranları, sıcaklığı sıfırın altında seyreden karlı gecede adeta ölüm kalım savaşı verdi.
 • Eski saatlerden neler yapılabilir?
  Eski saatlerden neler yapılabilir?
  Saatler muhteşem mekanik cihazlardır. Minicik parçaların ahenkle çalışmasıyla zamanı takip etmemizi sağlayan saatleri eskidiklerinde bile atmaya kıyamayız. Bu galeride, saatlerini hem atmaya kıyamayan hem de onları saat olmaktan çıkaranların çalışmalarını göreceksiniz. Bakalım bu çalışmaları beğenecek misiniz.
 • İşte ASUSun akıllı saati: ZenWatch
  İşte ASUS'un akıllı saati: ZenWatch
  Avrupa'nın en büyük teknoloji fuarı IFA 2014'e sayılı saatler kaldı. Ancak bir teknoloji devi var ki fuarı bekleyemedi, yeni oyuncağını çoktan duyurdu bile! İşte karşınızda ASUS'un yeni akıllı saati ZenWatch!
 • 15 Maddeyle Türkiyenin Teknoloji İlkleri
  15 Maddeyle Türkiye'nin Teknoloji İlkleri
  Teknolojinin hayatımızda yeri tartışılamaz bile. Bize daha konforlu bir yaşam olanağı sunan bu teknolojilerin hayatımıza ne zaman girdiğini merak ediyorsanız, sizi yerli/yabancı Türkiye’deki teknoloji listesine buyrun: (kaynak:listelist)
 • Samsung Galaxy Gear Livedan fotoğraflar
  Samsung Galaxy Gear Live'dan fotoğraflar
  Google, etkinliğinin bu kez yıl başında dünyaya duyurduğu ve akıllı saatlerde kullanılan Android Wear’ı detaylandırdı. İşte Samsung Galaxy Gear Lıve'dan gelen ilk fotoğraflar
 • Merak uğruna parçalanmış teknolojik aygıtlar
  Merak uğruna parçalanmış teknolojik aygıtlar
  Küçükken siz de atarinin içini açıp tamir etmeye çalıştınız mı ? O zaman bu galeri tam size göre. Nintendo 3DS’ten tutun, Samsung Galaxy S5′e, iPhone 5S’den tutun da PlayStation 4′e dek bir çok elektronik aletin iç yapısını sergileyen görseller karşınızda.
 • Computex Taipei Fuarı Tayvan
  Computex Taipei Fuarı Tayvan
  34 yıl önce başlayan ve bu yıl 2-7 Haziran tarihleri arasında Tayvan’da düzenlenmekte olan Computex Taipei fuarı özellikle uzak doğulu teknoloji devlerinin ilgi gösterdiği bir fuar oldu. 130 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan fuarda irili ufaklı 1700 şirket ürünleriyle boy gösteriyor.
 • Googleın İstanbul boğazı manzaralı evi
  Google'ın İstanbul boğazı manzaralı evi
  Teknoloji devi Google, kendi ürün ve servisleriyle donatılmış evini İstanbul'a taşıdı. 'Google House' konseptinin yer aldığı ev, Google'ın akıllı ürünleriyle donatıldı.
 • Akıllı saatler ve bileklikler
  Akıllı saatler ve bileklikler
  Cep telefonunuzdaki bildirimlerden haberdar olmak için artık her defasında cebinizden çıkarmanıza gerek yok. Akıllı saatinize şöyle bir bakın, olay bitmiştir. Şuna hiç şüphe yok ki gelecekte pek çok kişi akıllı saat ve bilekliklerle dolaşacak. Peki şu an elimizde ne var? Bu yılın sonlarına doğru çıkması beklenen iWatch bir yana, teknoloji devleri yarışa çoktan girdi bile. İşte sadece "saat" deyip geçemeyeceğiniz teknolojinin son nimetleri...
 • Appleın Türkiyeden daha fazla parası var!
  Apple'ın Türkiye'den daha fazla parası var!
  Teknoloji devi Apple'ın kasasında Türkiye'nin elindeki nakit dengesinden daha fazla nakit para olduğu ortaya çıktı.
 • Apple Store İstanbul açıldı!
  Apple Store İstanbul açıldı!
  Türkiye'nin ilk Apple Store, mimari unsurlarıyla Apple'ın bugüne kadarki en özel mağazası olan Apple Store Zorlu açıldı!
 • Perde kalktı; karşınızda Apple Store Zorlu
  Perde kalktı; karşınızda Apple Store Zorlu
  Konseptiyle Apple'ın özel mağazalarından biri olacak olan Apple Store Zorlu'nun büyük açılışına günler kala mağazadaki çalışmalarda da sona yaklaşıldı.
 • İşte Apple Store İstanbulun fotoğrafları
  İşte Apple Store İstanbul'un fotoğrafları
  Konseptiyle Apple'ın New York 5.Caddedeki mağazasından sonraki en özel mağazası olacak olan Apple Store Istanbul'un son resimleri ...
 • Google Glassın Gizemli Gelişme Aşamaları!
  Google Glass’ın Gizemli Gelişme Aşamaları!
  İşte adım adım Google Glass'ın gelişme aşamaları!
 • Jobsın en kötü eserleri
  Jobs'ın en kötü eserleri
  Her ne kadar hayatımızı birçok alanda değiştirmeyi başarsa da her insan gibi onun da verdiği yanlış kararlar, tutmayan ürünleri oldu. İşte Jobs döneminde başarı yakalamayan Apple ürünleri...
 • Akıllı oyuncaklarda son nokta!
  Akıllı oyuncaklarda son nokta!
  Artık herşey için akıllı ön ekini kullanabiliyoruz. İşte oyuncak versiyonu.
 • Ölüm santrali
  Ölüm santrali
  Geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen dünyanın en büyük güneş enerji üretim merkezi bir yandan binlerce eve elektrik sağlarken diğer yandan da etrafına ölüm saçıyor.