Foto Galeriler

 • iPhone 6C Nasıl Olacak?
  iPhone 6C Nasıl Olacak?
  Yeni iPhone 6C nasıl olacak? İşte karşınızda fiyatı ucuz olması beklenen iPhone 6C görüntüleri...
 • Türkçe Siriye Sorulmaması Gereken Sorular
  Türkçe Siri'ye Sorulmaması Gereken Sorular
  Kullanıcıların uzun zamandır beklediği Türkçe Siri konusundaki müjde, iOS 8.3'ün ikinci beta sürümü ile geldi. Sonunda türkçe Siri'ye kavuşuyoruz ancak Siri bizim bu sorularımızı cevaplayabilecek mi?
 • HTC One M9un Yeni Görüntüleri Sızdı!
  HTC One M9'un Yeni Görüntüleri Sızdı!
  HTC'nin merakla beklenen telefonu One M9'un yüksek kaliteli yeni görüntüleri sızdı!
 • En İyi Mini Android Telefonlar
  En İyi Mini Android Telefonlar
  Performans açısından dikkat çeken mini Android cihazları sizler için sıraladık. Bu cihazlar özellikleri ile amiral gemisi modellere meydan okuyor.
 • En İyi Çinli Telefonlar
  En İyi Çinli Telefonlar
  En iyi Çinli telefonlar hangileri? 2014 yılından bu yana karşımıza çıkan en kaliteli ve en iyi Çinli akıllı telefonlar galerimizde...
 • HTC One M9 Nasıl Olacak?
  HTC One M9 Nasıl Olacak?
  HTC'nin gelecek amiral gemisi One M9'un tanıtımına günler kala, akıllı telefonun sızıntılar üzerinden derlenen tasarım görsellerini ve bilinen özellikleri bir araya getiriyoruz.
 • Android Telefonların Gizli Menüsü: *#03#
  Android Telefonların Gizli Menüsü: *#03#
  Bazı Android telefonlarda bulunan gizli bir özellik ile cihazın hiç bilmediğiniz bir ekranına ulaşabilirsiniz. İşte Android telefonların gizli menüsü: *#03# ... Peki ne işe yarıyor bu gizli menü?
 • Windows 10 Mobil Ekran Görüntüleri Sızdı
  Windows 10 Mobil Ekran Görüntüleri Sızdı
  Windows 10 mobile ile görsel anlamda çok fazla radikal değişiklik yapıldığı söylenemez. Ufak değişikliklerin dikkat çektiği sızıntılarda daha önce de gördüğümüz klavyedeki joystick butonu dikkat çekiyor. Buton büyük ekranlı cihazlarda klavyeyi sağa veya sola doğru kaydırmaya yarıyor. Microsoft etkinliğinde klavyenin ekranın istenilen bölgesine taşınabileceği de gösterilmişti..
 • Samsung Galaxy S6nın Çerçevesi Sızdırıldı
  Samsung Galaxy S6'nın Çerçevesi Sızdırıldı
  Samsung’un Mart ayında resmi olarak tanıtmaya hazırlandığı Galaxy S6’ya ait olduğu söylenen bir çerçevenin fotoğrafları sosyal medya’da büyük ilgi uyandırdı
 • 4K Video Çeken Telefonlar
  4K Video Çeken Telefonlar
  Teknoloji dünyası, 2013 yılında 4K video çekebilen akıllı telefonlarla tanıştı...
 • Galaxy S6, Amazonda görüntülendi!
  Galaxy S6, Amazon’da görüntülendi!
  Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S6, Amazon’da Spigen kılıfların satışı vasıtasıyla görüntülendi!
 • iPhone 7 Nasıl Olacak?
  iPhone 7 Nasıl Olacak?
  Apple'ın bu yıl tanıtmayı planladığı iPhone 7 nasıl olacak? Tasarımı iPhone 6'ya mı yoksa daha önceki modellere mi benzeyecek? İşte Apple'ın beklenen bombasının muhtemel iskeleti...
 • Google Drive Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  Google Drive Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  Google Drive kullanıyorsanız bunları mutlaka bilmelisiniz! İşte Google Drive hakkında bilmeniz gerekenler...
 • Samsung Galaxy Note 4e özel kablosuz şarj kılıfı
  Samsung Galaxy Note 4’e özel kablosuz şarj kılıfı
  Galaxy Note 4 için üretilen iki adet kablosuz şarj aksesuarı mevcut. Bunlardan ilkini 30 $ fiyatla alıcı bulan qi şarj teknolojili arka kapak oluşturuyor. İkincisi ise, 60 $ değerindeki S-View akıllı kılıf özellikli arka kapaktan ibaret. Şarj amacıyla USB kablo arama derdinden kurtulmak isteyenlere duyurulur.
 • Androidi iOSa Çeviren Uygulamalar
  Android'i iOS'a Çeviren Uygulamalar
  Android cihazınızı iOS cihaz basitliğinde ve sadeliğinde kullanmak istiyorsanız bu derlemedeki uygulamalar tam sizin için tasarlanmış. İşte Android'i iOS'a çeviren uygulamalar listesi...
 • Galaxy S4ün Android 5.0 Lollipop TouchWiz ROMu Sızdı!
  Galaxy S4'ün Android 5.0 Lollipop TouchWiz ROM'u Sızdı!
  Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop TouchWiz ROM’u sızdırıldı ve XDA Developers forumda paylaşıldı. Resmi ROM son derece iyi görünüyor.
 • CES 2015te görücüye çıkan teknolojik oyuncaklar
  CES 2015'te görücüye çıkan teknolojik oyuncaklar
  Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük elektronik ve teknoloji fuarı ‘Consumer Electronics Show (CES) dün akşam kapılarını kapattı. 140 ülkeden 3 bin 600’ün üzerinde teknoloji şirketinin yer aldığı fuara etkinlik boyunca damgasını vuran en yeni oyuncakları burada sizlerle paylaştık. Fuarda neler yok ki? Hemen herkesin şikayet ettiği şarj sorununu bitiren ve 4 gün şarjı bitmeyen telefon, artık her iki yüzüyle de cihazlara bağlanabilen USB teknolojisi, telefon kadar ince televizyonlar...
 • Apple Mağazaları Önünde Şanslı Torba Kuyruğu
  Apple Mağazaları Önünde Şanslı Torba Kuyruğu
  Japonya’da “Şanslı Torba” için bekleyen Apple hayranları, sıcaklığı sıfırın altında seyreden karlı gecede adeta ölüm kalım savaşı verdi.
 • Android 5.0.1 Lollipoplu HTC Sense 6.0 arayüzü
  Android 5.0.1 Lollipop’lu HTC Sense 6.0 arayüzü
  HTC One M8 sahiplerinin 2015 yılında kavuşacağı Android 5.0.1 Lollipop’lu Sense 6 arayüzünün görüntüleri sızdırıldı
 • 2014 Yılı Teknoloji Dünyası Nasıl Geçti
  2014 Yılı Teknoloji Dünyası Nasıl Geçti
  Teknoloji dünyası 2014 yılını oldukça hareketli geçirdi. iCloud hesapları hack'lenen ünlülerin özel görüntüleri internete sızdı. Apple'ın yayınladığı güncelleme iPhone'ları çökertirken, geleceğin para birimi olarak kabul edilen bitcoin dev bir şirketi batırdı. İşte teknoloji dünyasında bu yıla damgasını vuran gelişmeler...
 • 2015 Yılında Çalışmak İçin En İyi 10 Teknoloji Şirketi Açıklandı
  2015 Yılında Çalışmak İçin En İyi 10 Teknoloji Şirketi Açıklandı
  Teknoloji şirketi Glassdoor'dan gelen yeni bir rapora göre, 2015 yılında çalışmak için en iyi 10 teknoloji şirketi seçildi. Çalışanların görüşlerine göre değerlendirilen bu raporda ilk 50 şirket de sıralandı.
 • 2015e Damgasını Vuracak Cihazlar
  2015'e Damgasını Vuracak Cihazlar
  2014 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kaldı. Peki gelecek yıl teknoloji dünyasında bizi neler bekliyor? Hangi telefonlarla tanışacağız? İşte gelecek yılın bomba oyuncakları...
 • iOSda Olmayan 15 Android Uygulaması
  iOS'da Olmayan 15 Android Uygulaması
  Google Play Store’un ve Android’in ayrıcalıklı uygulamalarını sizler için sıraladık. Yalnızca Android kullanıcılarının keyfini sürebildiği 15 uygulama sizlerle.
 • Android Telefonların Gizli Menüsü
  Android Telefonların Gizli Menüsü
  Bazı Android telefonlarda bulunan gizli bir özellik ile cihazın hiç bilmediğiniz bir ekranına ulaşabilirsiniz. Peki bunun için ne yapmanız gerekiyor?