Foto Galeriler

 • Telefonla Daha İyi Fotoğraf Çekmenizi Sağlayacak İpuçları
  Telefonla Daha İyi Fotoğraf Çekmenizi Sağlayacak İpuçları
  Akıllı telefonlarla çektiğiniz fotoğrafların daha iyi çıkmasını sağlayabilecek bazı ipuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.
 • Bugüne Kadar Çıkmış En Sağlam 10 Akıllı Telefon
  Bugüne Kadar Çıkmış En Sağlam 10 Akıllı Telefon
  Bu galerimizde, telefonunu işinden ya da başka sebeplerden ötürü sıkça düşüren, farkında olmadan türlü dayanıklılık testlerine tabi tutan okurlarımız için bulduğumuz, bugüne kadar çıkmış en sağlam 10 akıllı telefon modelini masaya yatırıyoruz.
 • Google Chromeun 10 Harika Özelliği
  Google Chrome’un 10 Harika Özelliği
  Google Chrome’un basit bir tarayıcıdan çok daha fazlası olduğunu bu özelliklerini kullanmaya başladığınızda hissedeceksiniz. İşte Google Chrome'un 10 harika özelliği...
 • Özel Üretim PC Kasaları
  Özel Üretim PC Kasaları
  Değişik kasa modifiyeleri ile bezenmiş galerimize hoş geldiniz! Bu galeride gördüklerinizin hepsi birer el emeği göz nurudur. İşte kullanıcıların kendi tasarımlarıyla özel üretim PC kasaları ...
 • Çinli En İyi Telefonlar
  Çinli En İyi Telefonlar
  Akıllı telefon pazarında fiyat performans telefonları ile çok konuşulan Çinli markaların, ürettiği en iyi telefonları sıralıyoruz. İşte Çinli markaların ürettiği en iyi telefonlar...
 • 2015in En İyi Oyun Tabletleri
  2015'in En İyi Oyun Tabletleri
  2015 senesinde piyasada varlığını sürdüren olan en iyi oyun tabletlerinin hangileri olduğuna haberimizde yer verdik.
 • GTA 5 The Pinnacle of V Modu
  GTA 5 The Pinnacle of V Modu
  Rockstar Games'in beğenilen oyunu GTA 5 için güncellenen The Pinnacle of V modu, oyunun grafik kalitesini en üst seviyeye çekiyor. GTA 5 bu güncelleme sayesinde gerçeğe daha yakın!
 • Xperiada Android 6.0 Marshmallow
  Xperia'da Android 6.0 Marshmallow
  Sony'nin Xperia Z serisi için sunduğu konsept Android 6.0 Marshmallow güncellemesine ait ekran görüntüleri yayınlandı. Bakalım Xperia için Android 6.0 güncellemesi nasıl görünüyor?
 • 2016da Çıkacak En İyi 10 Telefon
  2016'da Çıkacak En İyi 10 Telefon
  2016 yılında pazara nasıl akıllı telefonlar? 2016 yılında tanıtılacak, heyecanla beklediğimiz akıllı telefonları sıralamaya karar verdik. İşte sızıntılar ve tahminlerimiz ile bir araya getirdiğimiz 2016 yılında tanıtılması beklenen en iyi akıllı telefonlar.
 • iPad Proyu Parçalarına Ayırdılar
  iPad Pro'yu Parçalarına Ayırdılar
  iFixit ekibi Apple'ın yeni tableti iPad Pro'yu parçalarına ayırdı. Peki, iPad Pro’yu tamir etmek ne kadar kolay? İşte iPad Pro içerisindeki parçalar ve tamir edilebilirlik puanı...
 • Android 7.0da Gelmesi Beklenen 10 Yenilik
  Android 7.0'da Gelmesi Beklenen 10 Yenilik
  Android 6.0 Marshmallow'un çıkmasının ardından Android 7.0 için söylentiler gelmeye başladı bile. Bakalım neler bizleri bekliyor olacak, hep beraber görelim.
 • 25 Bin Cep Telefonuyla Araba Yaptılar
  25 Bin Cep Telefonuyla Araba Yaptılar
  Dünyayı dolaşarak atılan cep telefonlarını toplayan 53 yaşındaki Tayvanlı, daha sonra bunları iskeleti tahtadan oluşan arabanın üzerine monte etti. Amacının çöp yığınlarından modern bir sanat eserinin oluşturulabileceğini göstermek olduğunu söyleyen Lin Shih-Pao, arabayı bir heykel gibi yavaş yavaş işlediğini söyledi. Yaklaşık 2 ton ağırlığındaki aracın 1.5 tonu tamamen cep telefonlarından oluşuyor.
 • Twitter Fenomeni Planet Doğanın İsyankar Paylaşımları
  Twitter Fenomeni Planet Doğa'nın İsyankar Paylaşımları
  Ayder Yaylası'nı tüm ülkeye sevdiren, kendine has tarzıyla yaptığı paylaşımlar sayesinde yüksek takipçi sayısına ulaşan Twitter fenomeni PlanetDoga, geçtiğimiz günlerde hesabını çaldırmıştı. Planet_Doga adında farklı bir hesap açan ve asıl profili üzerinden paylaşımlar yapan kişiye yine kendine has diliyle nefretini kusan veren nam-ı diğer ‘lanet karı’, olayı avukat tutmaya kadar götürmüş. Bakalım arkadaşımız profilini geri alabilecek mi.
 • Geleceğe Dönüş Filminin Öngördüğü 10 Günümüz Teknolojisi
  ''Geleceğe Dönüş'' Filminin Öngördüğü 10 Günümüz Teknolojisi
  Kült film serilerinden olan Back to the Future'ın ikinci filminde öngörülen 2015 yılının teknolojilerinden hangilerine sahibiz?
 • Tarih İçinde Kaybolmuş 13 Apple Ürünü
  Tarih İçinde Kaybolmuş 13 Apple Ürünü
  Apple'ın yapmış olduğu birçok ürünü biliyor olabilirsiniz fakat bu listedeki ürünler, kullanıcı saysının az ve reklam payının düşük olmasından dolayı tarih içinde kaybolmuş.
 • Galaxy Note 5in Arka Kapağını Şeffaf Hale Dönüştürün
  Galaxy Note 5’in Arka Kapağını Şeffaf Hale Dönüştürün
  Reddit kullanıcısı Skarface08, paylaştığı görsellerle Galaxy Note 5’in arka kapağının nasıl şeffaf hale getirebileceğini gösterdi.
 • BlackBerry Priv Görselleri
  BlackBerry Priv Görselleri
  Uzun bir aradan sonra tekrardan pazara dönmeye karar veren BlackBerry’nin iddialı modeli Priv yeniden su yüzüne çıktı. İşte Blackberry Priv için sızdırılan son görseller.
 • Facebook Ofisinin Otoparkı
  Facebook Ofisinin Otoparkı
  Facebook kurulduğundan bu yana acaba hayatımızın ne kadar süresini burada geçirmişizdir bilmiyorum. Teknolojiyi dünyasını direkt olarak etkileyen bu sosyal ağ, dolayısıyla çalışma şartlarının üst düzey olmasıyla birlikte personellerinin üst düzey bir yaşam sürmesine olanak sağlıyor. Buna verilecek en güzel örneklerden bir tanesi, ofise ait otoparkta bulunan lüks araçlar. Bakalım bu araçlar hangileriymiş.
 • iPhone 6sde 3D Touch Özelliği İle Çalışan Uygulamalar
  iPhone 6s'de 3D Touch Özelliği İle Çalışan Uygulamalar
  iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ta bulunan 3D Touch özelliği ile uyumlu çalışan uygulamalara yer verdik. İşte iPhone 6s ile gelen 3D Touch ile uyumlu çalışan uygulamalar...
 • Instagram Fotoğraflarının Arkasındaki Gerçek
  Instagram Fotoğraflarının Arkasındaki Gerçek
  Her gün, milyonlarca insan, fotoğraf çekip Instagram hesaplarına bu fotoğrafları yüklüyor. Peki bu fotoğrafların hepsi aslında göründüğü gibi mi? İşte Tayland'lı fotoğrafçı Chompoo Baritone'nin çalışmasının arkasında yatan mesaj da bu. Baritone'un göstermek istediği, Instagram fotoğraflarının ne kadar 'sahte' olabileceği.
 • iOS 9 Güncellemesi Sonrası Siri VS. Türkler
  iOS 9 Güncellemesi Sonrası Siri VS. Türkler
  Siri'nin çenesi düşmüş! iOS 9 güncellemesi sonrası Türklerle tekrar imtihana giren Siri'nin verdiği cevaplar Siri'nin de artık bizden biri olduğunun kanıtı niteliğinde. İşte Siri'ye sorulanlar ve cevapları...
 • Kaliteli Fotoğraf Çekmenin 6 Etkili Yolu
  Kaliteli Fotoğraf Çekmenin 6 Etkili Yolu
  Gelişen telefon özelliklerini kullanarak daha etkili nasıl fotoğraf çekilir? Kaliteli fotoğraf çekmenin püf noktaları neler? Aradığınız cevaplar bu galeride!
 • iOS 9un Tüm Özellikleri
  iOS 9'un Tüm Özellikleri
  iOS 9'un az bilinen ya da farkedilmeyen tüm özellikleri bu galeride! İşte sonunda kavuştuğumuz iOS 9'un tüm özellikleri...
 • Yeni iPhone 6S Ve iPhone 6S Plus Görselleri
  Yeni iPhone 6S Ve iPhone 6S Plus Görselleri
  Apple'ın yeni amiral gemileri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus görselleri galerimizde. İşte her açıdan ve her renkte yeni iPhone'lar...