Foto Galeriler

 • Google Earthten saklanan bölgeler
  Google Earth'ten saklanan bölgeler
  Google'ın dünyayı kullanıcıların ayağına getiren popüler servisi Google Earth'te her yeri tüm detaylarıyla görüntülemek pek mümkün değil. Kimileri askeri üs olduğu gerekçesiyle görüntü detayını Google'dan silerken kimileri de stratejik noktalar olduğundan Google'da yer almıyor. Google Earth'ten gizlenen bölgelerden biri de Türkiye'de bulunuyor. İşte Google Earth'ten sır gibi saklanan yerler...
 • Huawei Ascend Mate 2ye ait yeni görseller paylaşıldı
  Huawei Ascend Mate 2'ye ait yeni görseller paylaşıldı
  Çin'in mobil iletişim devlerinden Huawei, phablet kategorisinde yer alan Ascend Mate'in yeni varisi üzerinde çalışmalar yürütüyor. Bu süre zarfında yeni varisin prototipine ait olduğu öne sürülen fotoğraflar ve teknik özellikler, farklı kaynaklar tarafından internete sızdırılmaya devam ediyor. Ascend Mate 2'nin 1-2 ay içinde resmiyet kazanması bekleniyor. Ascend Mate 2 ile ilgili farklı bilgiler internete sızdırıldıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.
 • iOS 7 uyumlu Whatsapp ortaya çıktı!
  iOS 7 uyumlu Whatsapp ortaya çıktı!
  iOS 7'nin yayınlanmasıyla beraber uzun zamandır yenilenmeyen Whatsapp'ın arayüzünün nasıl olacağı ortaya çıktı. Yazılımsal olarak hangi ek özelliklerim uygulamaya dahil edildiği henüz bilinmezken, Whatsapp'ın iOS 7 ile tamamen bütünleştiği görülüyor. Uygulamanın yeni sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik bilinmiyor.
 • Lumia 929a ait görseller yayınlandı
  Lumia 929'a ait görseller yayınlandı
  Nokia'nın 5 inçlik Full HD ekrana sahip Lumia 929 modeli halen resmi olarak lanse edilmiş değil ancak modelin yüksek çözünürlükte basın fotoğrafları da internete sızdı.
 • LG G Flex
  LG G Flex
  LG'nin kavisli ekrana sahip telefonu G Flex'in yeni görüntüleri ortaya çıktı
 • Karşınızda iPad Air
  Karşınızda iPad Air
  Apple'ın pek çok yeni ürününü teknoloji dünyasına sunduğu bu geceki etkinliğinde iPad modeli de önemli yeniliklerle güncellendi. iPad modeli ilk yıllarında rakam bazında isimlendirilirken, sonrasında başına Yeni ibaresini almıştı. Şimdi ise iPad Air şeklinde yeni bir isimlendirme karşımıza çıkıyor.
 • HTC One Max detaylı görüntüler
  HTC One Max detaylı görüntüler
  HTC One Max resmiyet kazandı.
 • Android 4.4 KitKat görselleri gelmeye devam ediyor
  Android 4.4 KitKat görselleri gelmeye devam ediyor
  Teknoloji dünyası Nexus 5 ve Android 4.4 KitKat sürümünün bu ayki muhtemel lansmanına kilitlenmişken, yeni Android sürümünden görseller gelmeye devam ediyor.
 • 5.nesil iPade yakından bakın !
  5.nesil iPad'e yakından bakın !
  Apple'ın 22 Ekim'de lanse edeceği 5.nesil iPad'le ilgili galerimizde yer alan fotoğraflara bir göz atın.
 • İşte Android 4.4ten yeni ekran görüntüleri
  İşte Android 4.4'ten yeni ekran görüntüleri
  Yenilikleri büyük oranda bilinmezliğini sürdüren Android 4.4 KitKat`tan yeni görüntüler ortaya çıktı. Android Authoirty`nin ortaya çıkardığı ve Gadget Helpline`ın yayınladığı 21 kare, Nexus 4`de çalışan Android 4.4`ü sonunda gözler önüne seriyor.
 • Android ve iOS için en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması
  Android ve iOS için en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması
  Android ve iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz 10 güzellik uzmanı uygulama haberimizde