• Anasayfa
  • Oyun
  • Flappy Bird kurulu iPhone fiyatı 100 bin doları aştı

Flappy Bird kurulu iPhone fiyatı 100 bin doları aştı

Flappy Bird yüklü bir telefon için 100 bin dolar verir miydiniz? Oyunun tüm mağazalardan kalkması haberi üzrine bunu fırsata çevirenler çıktı...
11 Şubat 2014 12:37
Flappy Bird kurulu iPhone fiyatı 100 bin doları aştı

Kısa süre önce sürpriz bir kararla geliştiricisi Dong Nguyen tarafından uygulama mağazalarından kaldırılan mobil oyun Flappy Bird çılgınlığı oldukça farklı bir boyut kazandı. Öyle ki oyunun kaldırılmasını fırsat bilenlerin satışa sunduğu Flappy Bird kurulu olduğu akıllı telefonların fiyatı 100 bin doları aştı.

 

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Flappy Bird’ün yayından kaldırılmasıyla birlikte durumdan faydalanmak isteyenler birbirinden ilginç yöntemlerle karşımıza çıkıyorlar. Oyunun kısa sürede elde ettiği popülariteyi gelire dönüştürmek isteyen kimi kullanıcılar, Flappy Bird’ün kurulu olduğu telefonları eBay üzerinden yüksek ücretlerle açık artırmaya sundular.

 

Durumu abartan bazı kişiler 650 dolardan başlayan fiyatı, tekliflerle 100 bin dolara kadar yükselttiler. Ayrıca Flappy Bird temalı ürünler ve oyunun kurulum dosyası da alışveriş sitelerinde dikkat çeken diğer ürünlerin arasında yer alıyor. Ücretsiz şekilde indirilebilen bir oyun için binlerce dolar ödemenin mantık dışı olmasının yanında satışın da hayal olduğu ortada.

log
Etiketler : cep telefonu , iphone , Oyun , Oyunlar
141190
Bu haberler ilginizi çekebilir