FIFA 14 World Cup Brazil geliyor!

Electronic Arts oyuncuların 2014 dünya kupasının resmi lisanslı tek video oyunu 2014 FIFA World Cup Brazil'i duyurdu.
08 Şubat 2014 10:29
FIFA 14 World Cup Brazil geliyor!
Bir EA SPORTS turnuva oyununda bugüne kadar görülen en kapsamlı oyun modlarına, yepyeni oynanış özellikleri ve yeniliklere ve Brezilya’nın renklerini ve canlılığını yansıtacak zengin bir sunuma sahip olacak olan EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil ülkelerinin kaderini oyuncuların ellerine bırakacak. Oyun Avrupa’da 18 Nisan tarihinde, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi için piyasaya çıkacak.
 
EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil, EA SPORTS FIFA 14’ün ödüllü oynanışı üzerine çeşitli yenilikler ve geliştirmeler de getiriyor. Toplu veya topsuz olarak çabucak hızlanabilmenizi, yavaşlayabilmenizi ve yön değiştirebilmenizi sağlayan Explosive Movement özelliğinden, Response Dribbling ve Pinpoint Passing özelliklerini kullanan yeni World Class Control özelliğine kadar her şey ülkenizin futbol kahramanlarının atletik beceri ve yeteneklerini hissedebilmenizi sağlayacak. Paslar, kurtarışlar ve penaltı vuruşları da dahil olmak üzere tam yüz yeni animasyon sayesinde sahadaki oyun resmi turnuvanın dramını ve sürprizlerini yansıtacak.
 
203 milli takım, 7,469 futbolcu, 19 resmi lisanslı menajer ve Brezilya’da 12 stadın da aralarında bulunduğu 21 yeni stad ile 2014 FIFA Dünya Kupası daha önce görülmemiş detayda ve gerçekçilikte karşınızda olacak. Bayraklar, flamalar, koltuk kartlarının da dahil olduğu yepyeni taraftar sahneleri ve dünyanın dört bir yanındaki Canlı Şehir etkinlikleri sayesinde İngiltere ile gol attığınızda Londra’nın merkezinde maç izleyen taraftarların coşkusuna şahit olabileceksiniz.
 
Artık herkes futbol tarihi yazabilecek. Bir EA SPORTS oyununda en kapsamlı turnuva modu olan Road to the FIFA World Cup’da oyuncular 203 milli takım arasından seçim yaparak yerel olarak 32 oyuncuya kadar destek sunan sıralama turlarına katılabilecek ve FIFA Dünya Kupası’nın grup aşamalarına geçebilecekler. Bu yolculuk sırasında oyuncular EA SPORTS Talk Radio sayesinde turnuva hakkında en yeni bilgileri Ian Darke ve Andy Goldstein veya Roger Bennett ve Michael Davies (Men in Blazers)’ın ağzından (50 saatin üzerinde kayıtlı anlatım ile) alabilecek ve turnuvada olan bitenden haberdar olacaklar. Turnuvayı çevrimiçi olarak kutlamak isteyenler ise Road to Rio de Janeiro™ modu sayesinde Brezilya’nın 12 ev sahibi şehrine gidebilecek ve lisanslı stadlarda maça çıkabilecekler.
hurriyet
860641
Bu haberler ilginizi çekebilir