Facebook tamamen değişecek !

Sosyal ağ devi Facebook, kullanıcılarına daha konforlu ve kaliteli içerik sunmak için harekete geçti. Şirketin üzerinde çalıştığı yeni tasarımında aksama olsa da marttan itibaren üyelerle buluşması bekleniyor.
12 Aralık 2013 15:43
Facebook tamamen değişecek !
Facebook, platformun mart ayında tanışacağımız yeni tasarımı için hepimizi heyecanlandırdı ancak görünüşe göre yenilik tüm kullanıcılara gelmeyecek.
 
AllThingsD’den Mike Isaac’ın haberine göre, yeni tasarım bocaladığı için başlangıçta planlandığı gibi tüm kullanıcılara sunulmayacak.
 
Facebook sözcülerinden biri, şirketin yeni tasarımı hâlen denediğini ve kullanıcılardan geri bildirim aldığını belirttiyse de gecikmeyle ilgili yorumda bulunmadı.
 
 
Haber Kaynağı’nın yeni görünümü üç temel bileşene sahip: daha geniş resimler, çoklu akış yönetme olanağı ve Facebook’un mobil Haber Kaynağı’na benzeyen bir tasarım dokusu.
 
Zuckerberg, medyaya yaptığı bir açıklamada, Facebook’un yeni tasarımının haberleri okumak ve toplamak için daha iyi bir platform yaratmayı hedeflediğini belirtmişti. 
Facebook’un geçen hafta daha kaliteli içerik sunmak için Haber Kaynağı’nın algoritmasını değiştirdiğini göz önüne alırsak, yeni tasarım epey yol kat ediyor gibi.
radikal
Etiketler : facebook , sosyal medya
232020
Bu haberler ilginizi çekebilir