Facebook Oyun Bildirimlerinden Kurtulmanın Yolu

Facebook oyun bildirimlerinden nasıl kurtulurum? iPhone'da Facebook oyun bildirimlerinden kurtulmanın yolu nedir? Aradığınız soruların cevapları bu haberde...
16 Şubat 2015 11:41
Facebook Oyun Bildirimlerinden Kurtulmanın Yolu

Siz de facebook oyun isteklerinden bıktınız değil mi? Can sıkıcı bildirimleri sonsuza kadar engellemenin yolu oldukça basit!

 

iPhone üzerinden facebook oyun isteklerini engelleme

1-      Facebook uygulamasını başlatın

2-      Sağ altta “diğer” seçeneğine tıklayın

3-      Ekranı aşağıya kaydırın ve ayarlara gidin

4-      Bildirimlere tıklayın

5-      Mobil anında iletim seçeneği üzerinden ayarlamalarınızı yapın.

Artık can sıkıcı isteklerini telefonunuz ekranında görmeyeceksiniz.

 

Eğer bildirimlerden sadece mobil değil de tamamen kurtulmak istiyorsanız çözümü oldukça kolay. Bildirim üzerine gelin ve çarpı(x) tuşuna basın. Uygulamayı da, uygulamayı gönderen kişiden gelen diğer istekleri de sonsuza kadar engelleyin!

 

 

incehesap

74036
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google'dan dev proje. Google, kırsal bölgelerde ve internet erişiminin kısıtlı oldu yerlerde innterne erişimi sağlamak için dev bir adım attı.
 • En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  Ferrari'nin en hızlı ve en güçlü otomobili piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 0-100 km'yi 2.9'de katedecek olan 812 Superfast, Uluslararası Otomobil Fuarında tanıtılacak.
 • Asusun Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus sanal gerçeklik gözlüğünde bir çığır açacağa benziyor. Asus, diğer sanal gerçeklik gözlüğü üreticilerinden farklı bir ürünle meraklılarının karşısına çıkacak. Ayrıntıları haberimizde...
 • Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home ile neler yapılabilir? Sizin sadece bir sözünüzle evinizin ihtiyacı olan siparişlerini veren biri olsa hiç fena olmazdı değil mi? Google Home bunu yapacak desek!
 • Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple'ın geliştirici odaklı pek çok yeniliği tanıttığı WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinin bu yılki tarihi belli oldu!
 • KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS, sıkı siber güvenlik gereksinimleri olan gömülü sistemler için tasarlanmış özel bir işletim sistemi. İşte KasperskyOS işletim sisteminin özellikleri ve daha fazlası...
 • SamsungWA Artık Türkiyede!

  SamsungWA Artık Türkiye'de!

  Samsung'un online alışveriş sitesi artık Türkiye'de. Giyilebilir teknoloji ürünleri ve bir çok ürün aksesuarı bulunun siteye artık Türkiye'den ulaşmak mmkün.
 • ZTEnin Yeni Akıllı Saati!

  ZTE'nin Yeni Akıllı Saati!

  ZTE'nin, Android Wear işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saati ZTE Quartz piyasaya sızdırıldı. Peki ne gibi özellikleri barındırıyor...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama