Facebook Oyun Bildirimlerinden Kurtulmanın Yolu

Facebook oyun bildirimlerinden nasıl kurtulurum? iPhone'da Facebook oyun bildirimlerinden kurtulmanın yolu nedir? Aradığınız soruların cevapları bu haberde...
16 Şubat 2015 11:41
Facebook Oyun Bildirimlerinden Kurtulmanın Yolu

Siz de facebook oyun isteklerinden bıktınız değil mi? Can sıkıcı bildirimleri sonsuza kadar engellemenin yolu oldukça basit!

 

iPhone üzerinden facebook oyun isteklerini engelleme

1-      Facebook uygulamasını başlatın

2-      Sağ altta “diğer” seçeneğine tıklayın

3-      Ekranı aşağıya kaydırın ve ayarlara gidin

4-      Bildirimlere tıklayın

5-      Mobil anında iletim seçeneği üzerinden ayarlamalarınızı yapın.

Artık can sıkıcı isteklerini telefonunuz ekranında görmeyeceksiniz.

 

Eğer bildirimlerden sadece mobil değil de tamamen kurtulmak istiyorsanız çözümü oldukça kolay. Bildirim üzerine gelin ve çarpı(x) tuşuna basın. Uygulamayı da, uygulamayı gönderen kişiden gelen diğer istekleri de sonsuza kadar engelleyin!

 

 

incehesap

452300
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Wi-Fi Ağı İçin Müthiş Proje!

  Wi-Fi Ağı İçin Müthiş Proje!

  Hepimiz Wi-Fi ağındaki yavaşlıktan çoğu kez şikayet etmişizdir. Yeni proje ile Wi-Fi ağındaki yavaşlık tarihe karışacak. İşte detaylar...
 • Nvidia İle Bosch Yeni Ortaklık Kurdu!

  Nvidia İle Bosch Yeni Ortaklık Kurdu!

  Geleceğin otomobilleri otonom araçlar hızlı bir şekilde yayılıyor. Nvidia da otonom araç pazarına girmeye başladı ve Bosch ile ortak oldu. Bosch da, Nvidia'nın Drive PX 2 isimli sürücü asistanı platformunu otomobil üreticilerine satacak.
 • Samsung Tasarım Ödüllerini Topladı!

  Samsung Tasarım Ödüllerini Topladı!

  Samsung, International Forum Design tarafından düzenlenen iF Tasarım Ödülleri'nde 49 ödül aldı. Geçen yıla göre aldığı ödül sayısını artıran Samsung, müthiş başarı elde etti. İşte aldığı ödüller...
 • Oculus İçin Yeni Özellik!

  Oculus İçin Yeni Özellik!

  Facebook'un sanal gerçekli kiti Oculus, yeni Rooms 1.2 ve Facebook Canlı Yayın özelliğini duyurdu. Böylelikle insanlar artık kişisel hesaplarından canlı yayın yapabilecekler.
 • Transformers 5in Fragmanı Yayınlandı!

  Transformers 5'in Fragmanı Yayınlandı!

  Türkiye'de bu yaz vizyona girecek Transformers 5 filminin fragmanı yayınlandı. Filmin fragmanında dünyanın nasıl bir yer haline geldiği görülüyor. Yine heyecan dolu bir film bizleri bekliyor.
 • Googleın 4K Akıllı Tahtası!

  Google’ın 4K Akıllı Tahtası!

  Google'ın 55 inçlik akıllı tahtasının fiyatı belli oldu. Google’ın 4K çözünürlüklü akıllı tahtası Jamboard Mayıs ayında kullanıcıların hizmetine sunulacak!
 • Akıllı Ceket Geliyor!

  Akıllı Ceket Geliyor!

  Levi's ve Google'dan ortak yapım "akıllı ceket" geliyor. Akıllı ceket ne zaman piyasada olacak? Fiyatı ne olacak. Tüm bu soruların cevabı haberimizde!
 • Amazonun Yapay Zekası Alexanın Beklemediği Soru!

  Amazon’un Yapay Zekası Alexa’nın Beklemediği Soru!

  Amazon'nun yapay zekaya sahip asistanı Alexa hiç beklemediği bir soruyla karşı karşıya kaldı. Soruya cevap veremeyip kendisini kapattı. İşte ayrıntılar...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama