Facebook Hikayer Artık Messenger Uygulamasında Da Görülebilecek!

Facebook hikayeler artık messenger uygulamasında da görülebilecek. Detaylar haberimizde...
14 Kasım 2017 06:52
Facebook Hikayer Artık Messenger Uygulamasında Da Görülebilecek!
Facebook, Messenger içerisinde yer alan Snapchat klonunu bundan böyle ana mobil uygulamasına bağlamış durumda. Artık Facebook’tan yapılan Hikaye paylaşımları anında Messenger uygulamasına da gönderilebilecek. Ayrıca özellik gruplara, etkinliklere ve sayfalara da ekleniyor.
 
Facebook Hikayerli İçin Değişim
 
Sosyal medya devi, 24 saat içerisinde yok olan ve zamana göre sıralanan fotoğraf ile videoların paylaşımına izin veren özellik için daha kolay bir yol sunmak istediklerinin altını çiziyor. Bu yenilik sayesinde Hikaye paylaşımları tüm platformlar üzerinden gerçekleştirilmiş olacak.
 
 
Ek olarak şirket, ağdaki bir grup veya etkinlik sayfasının üyeleri için herkes tarafından görülebilecek bir Hikaye gönderme olanağı da sağlıyor. Hikayeler özelliğinin basitleştirilmiş Facebook Lite uygulaması içerisine de dahil edildiği belirtelim. Sayfa yöneticileri ise önümüzdeki aylarda takipçileri için bu türde paylaşımlar yapabilecek. Kısacası farklı uygulamalar yerine tek bir yerden paylaşım kolaylığı özelliğin çok daha yaygınlaşmasını sağlayacak gibi gözüküyor.
 

 
shiftdelete
380164
Bu haberler ilginizi çekebilir