Facebook Hello Android'e Geldi

Facebook'un çok daha gelişmiş bir rehber kullanımını vaat eden yeni Android uygulaması Hello görücüye çıktı. Hello'nun diğer özellikleri haberimizde.
24 Nisan 2015 21:22
Facebook Hello Androide Geldi
Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, her gün farklı yeniliklerle ve uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger uygulamasını web'e getiren Facebook sonrasında ise Like Box adı verilen yenilenmiş beğeni kutusunu duyurdu.
 
Facebook, 2015 yılı ilk çeyrek mali raporunun yayınlamasının ardından yeni bir uygulamayı daha kullanıma sundu. Facebook'un "Hello" adını verdiği uygulama, arayanlar hakkında bilgi verme, kişi engelleme, hızlı kişi ve mekan arama gibi yeteneklere sahip.
 
 
Facebook hesabınızla giriş yaptığınız uygulama, arayan kişi rehberinizde kayıtlı olmasa bile size kimin aradığını söyleyebiliyor. Elbette arayan kişi numarasını Facebook hesabına eklemişse.
 
Uygulamanın sunduğu bir diğer kolaylık ise bize arayan kişiler hakkında detaylı bilgiler sunması. Yani uygulama sayesinde arayan kişilerin doğum günü gibi tarihlerini de kolay bir şekilde öğrenebileceğiz. Bu sayede Facebook, büyük tartışmaların önüne geçmiş olabilir.
 
İstemediğiniz numaraları engelleme imkanı da sunan Facebook Hello, halihazırda şimdilik ABD, Brezilya ve Nijerya için aktif durumda. Ancak ilerleyen günlerde ülkemizde de aktif olması bekleniyor.
shiftdelete
907816
Bu haberler ilginizi çekebilir