Facebook CEO'su bu yıl servetine servet kattı!

Dünya devi sosyal ağ Facebook’un kurucularından ve aynı zamanda CEO’su olan Mark Zuckerberg’in net değeri 24.5 milyar doları aşmış durumda. 2013 yılında değerini 12.4 milyon dolar daha arttırma başarısı gösteren CEO’nun olağanüstü bir 2013 geçirdiği ve 2014’e daha büyük ümitlerle girdiği ortada.
06 Ocak 2014 12:39
Facebook CEOsu bu yıl servetine servet kattı!

Bloomberg Billionaries Index (Bloomberg Milyarderler Endeksi), Zuckerberg’in net değerinin artışında Facebook hisselerinin etkili olduğunun altını çiziyor. 2013’e hisse başına 27.44 dolar ile başlayan Facebook hisseleri yılı yatırımcısını başarısına ikna etmeyi başarmış olarak 54.65 dolarla kapattı.

 

Öte yandan 2013’ün en çok kazanç sağlayanı Microsoft’un kurucusu ve hali hazırdaki yöneticilerinden Bill Gates. Gates’in 2013’teki net değeri 15.8 milyar artarak 78.5 milyar dolara ulaşmış durumda.

technolabs
Etiketler : facebook , Mark Zuckerberg
440172
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama