Facebook Beğeni Hilesi

Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır? Tam olarak beğeni hilesi nasıl yapılıyor? İşte cevapları..
09 Şubat 2015 17:03
Facebook Beğeni Hilesi
Facebook'ta her gün milyonlarca paylaşım yapılıyor ve herkes paylaştığı içerikleri beğendirmek için büyük çaba harcıyor. Peki, Facebook'taki paylaşımlarımızı arkadaşlarımıza beğendiremiyorsak, ne yapmalıyız?
 
Tabi ki konumuzun başlığında belirttiğimiz hile yaparak paylaşımlarımızı beğendirebiliriz. Peki, Facebook beğeni hilesi nasıl yapılıyor?
 
Facebook beğeni hilesi yapmak için ne gibi araçlara ihtiyacımız var? Facebook beğeni hilesi güvenli mi? gibi milyonlarca soru akıllarda dolanıyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden sorularınızı cevaplayalım.
 
Nasıl yapılıyor?
Facebook beğeni hilesi için Facebook yardım topluluğunda yaptığımız araştırmalar ile Facebook beğeni hilesi hakkında önemli bilgiler elde ettik.
 
Aslında Facebook beğeni hilesi diye bir şeyin tam olarak var olmadığını söyleyebiliriz.
 
Facebook'ta istediğimiz kişilerin paylaşımlarımızı beğenmesini sağlamamız mümkün değil.
 
Güvenilir değil
Facebook beğeni hilesi için çeşitli sitelerde token yolu ile beğendirme yapmak mümkün. Ancak bu sitelere üye olmak güvenli olmadığı için önermiyoruz.
 
Ayrıca bu sitelerde yaptığınız beğendirme işlemleri sonucunda, sizde tanımadığınız kişilerin paylaşımlarını istemeden beğeniyorsunuz.
 
Daha açık söylemek gerekirse, bu tip sitelerde sisteme üye olanların tamamı, birbirinin paylaşımlarını beğenmeye zorlanıyor. Yani Facebook beğendirme hilesi güvenli olmadığı gibi kullanması mantıklı görünmeyen bir yöntem.
 
Hesabınız kapanabilir!
Ayrıca Facebook'ta, beğeni hilesi yapanları tespit ettiği takdirde hesapları banlayabiliyor ya da belirli bir süre boyunca dondurabiliyor.
 
Bu nedenle hesabınızın güvenliği için doğru olan, paylaşımlarınızın beğenilebilirliğini arkadaşlarınıza bırakmanız ve güzel içerikler paylaşmaya devam etmeniz olacaktır.
shiftdelete
712574
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktaki Hikayeler Özelliğine Yeni Özellikler!

  Facebook'taki Hikayeler Özelliğine Yeni Özellikler!

  Facebook'taki hikayeler özelliği yeni özelliklerine kavuştu. Facebook'un Snapchat'e karşı yaptığı bu hamle bakalım beğenilecek mi?
 • Instagramdan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram'dan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram artık sadece fotoğrafların paylaşıldığı alan olmaktan çıkıp, bambaşka bir platforma dönüştü. Şimdi de Instagram'da rezervasyon dönemi başlıyor.
 • Messenger Day Çıktı!

  Messenger Day Çıktı!

  Facebook'un bir süre önce denemeye başladığı Snapchat Hikayeler benzeri yeni denemesi olan Facebook Messenger Day, bugünden itibaren kullanılmaya başlanacak.
 • Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Sanal gerçekliğe büyük yatırımlar yapan Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntıları...
 • Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
 • WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, durum özelliğini geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı. Görünen o ki durum özelliği geri gelecek!
 • Facebooka Dislike İşareti Geldi!

  Facebook'a Dislike İşareti Geldi!

  Facebook, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Peki Facebook, uzun süredir konuşulan bu özelliği ne zaman kullanıma sunacak?
 • Facebooka Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook'a Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook, yeni uygulamasını çıkarmaya hazırlanıyor. City Guides, adı verilen bu uygulama, adından söz ettirecek gibi görünüyor.
En Çok Okunan Haberler
 • iPhone 8de Touch ID Nerede Olacak?iPhone 8'de Touch ID Nerede Olacak?
  Apple'ın Eylül ayında resmi tanıtımını yapacağı iPhone 8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yayınlanan rapora göre Touch ID iPhone'un…
 • Samsungtan Evlere SmartThings Hub Geliyor!Samsung'tan Evlere SmartThings Hub Geliyor!
  Samsung'un yeni oyuncağı SmartThings Hub ortaya çıktı. Yeni akıllı ev sistemi SmartThings Hub tüm akıllı ev aletlerine tek noktadan komut verme…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama