Facebook Beğeni Hilesi

Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır? Tam olarak beğeni hilesi nasıl yapılıyor? İşte cevapları..
09 Şubat 2015 17:03
Facebook Beğeni Hilesi
Facebook'ta her gün milyonlarca paylaşım yapılıyor ve herkes paylaştığı içerikleri beğendirmek için büyük çaba harcıyor. Peki, Facebook'taki paylaşımlarımızı arkadaşlarımıza beğendiremiyorsak, ne yapmalıyız?
 
Tabi ki konumuzun başlığında belirttiğimiz hile yaparak paylaşımlarımızı beğendirebiliriz. Peki, Facebook beğeni hilesi nasıl yapılıyor?
 
Facebook beğeni hilesi yapmak için ne gibi araçlara ihtiyacımız var? Facebook beğeni hilesi güvenli mi? gibi milyonlarca soru akıllarda dolanıyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden sorularınızı cevaplayalım.
 
Nasıl yapılıyor?
Facebook beğeni hilesi için Facebook yardım topluluğunda yaptığımız araştırmalar ile Facebook beğeni hilesi hakkında önemli bilgiler elde ettik.
 
Aslında Facebook beğeni hilesi diye bir şeyin tam olarak var olmadığını söyleyebiliriz.
 
Facebook'ta istediğimiz kişilerin paylaşımlarımızı beğenmesini sağlamamız mümkün değil.
 
Güvenilir değil
Facebook beğeni hilesi için çeşitli sitelerde token yolu ile beğendirme yapmak mümkün. Ancak bu sitelere üye olmak güvenli olmadığı için önermiyoruz.
 
Ayrıca bu sitelerde yaptığınız beğendirme işlemleri sonucunda, sizde tanımadığınız kişilerin paylaşımlarını istemeden beğeniyorsunuz.
 
Daha açık söylemek gerekirse, bu tip sitelerde sisteme üye olanların tamamı, birbirinin paylaşımlarını beğenmeye zorlanıyor. Yani Facebook beğendirme hilesi güvenli olmadığı gibi kullanması mantıklı görünmeyen bir yöntem.
 
Hesabınız kapanabilir!
Ayrıca Facebook'ta, beğeni hilesi yapanları tespit ettiği takdirde hesapları banlayabiliyor ya da belirli bir süre boyunca dondurabiliyor.
 
Bu nedenle hesabınızın güvenliği için doğru olan, paylaşımlarınızın beğenilebilirliğini arkadaşlarınıza bırakmanız ve güzel içerikler paylaşmaya devam etmeniz olacaktır.
shiftdelete
535909
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Instagram, Direct Özelliğini Geliştiriyor!

  Instagram, Direct Özelliğini Geliştiriyor!

  Instagram, yenilik yapmaya durmadan devam ediyor. Instagram, Direct özelliğini yeniledi. İşte ayrıntıları...
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama