Ev Fiyatına Hoparlör: Bang & Olufsen BeoLab 90

Bang & Olufsen BeoLab 90 dev hoparlör, akıllı telefonlarla yönetiliyor ve neredeyse bir ev fiyatına satılıyor. İşte tüm özellikleri, fiyatı ve detayları...
09 Ekim 2015 18:23
Ev Fiyatına Hoparlör: Bang & Olufsen BeoLab 90
Hoparlör üreten en iyi firmaların başında gelen Bang and Olufsen adlı firmanın ürettiği efsanevi ürün hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Hoparlörler günümüzde bir çok kişinin kullandığı cihaz. Birçok firmanın bulunduğu ve oldukça çok çeşidinin olduğu bu cihazlar , diğer tüm cihazlarda olduğu gibi kalitesi ve fiyatı birbirinden farklı binlerce ürün bulunmaktadır. Bang and Olufsen hoperlör  firmaları arasında en başarılı olan üreticilerden biri. Gelecek ayın 90. kuruluş yıldönümü olmasından dolayı Bang and Olufsen, dünyanın en iyi ve en pahalı hoparlörlerinden birini üretti.
 
 
Ses sistemi tutkunları, Danimarkalı tüketici elektroniği markası Bang & Olufsen‘in yeni 360 derece hoparlörüne hayran olacaklar. BeoLab 90 adıyla anılan dev cihaz, 75 cm taban genişliğiyle ve 125 cm yüksekliğiyle neredeyse orta boy bir buzdolabı kadar yer kaplıyor. BeoLab  ürettiği bu hoparlör  yaklaşık olarak 150 kilo ağırlığında. Bu hoparlörün en önemli özelliklerinden biri tüm çevresine eşit miktarda ses verebilmesi. BeoLab 90, klasik hoparlörlerde karşılaştığımız şekilde tek değil, birçok yöne bakan ses çıkışları bulunmakta. Bu sayede hoparlör, yerleştirildiği yerden tüm çevresine eşit oranda yaya biliyor.
 
 
Bu mükemmel hoparlör tam 8200 watt güce sahip. Ayrıca bu gücünün yanı sıra dev hoparlörün, 18 ses çıkışı bulunmakta. Hoparlör, kullanıcılarına özel olarak üretilmiş bir mobil uygulama ile birlikte piyasaya sunuldu. Beraberinde sunulan mobil uygulama, kullanıcının isteğine göre BeoLab 90’ın kendini ayarlamasına olanak sağlayacak. Uygulama kullanılarak ses dalgası boyutundan şarkı listesine kadar birçok şeye erişile bilecek.
 
 
Tabiki bu kadar güzel  özelliklerinin bulunmasınında bir bedeli var arkadaşlar ve oldukça pahalı bir fiyata sahip. Eğer Bang and Olufsen’in özel seri bu hoparlörünü satın almak istiyorsanız 40.000 dolar cebinizden çıkacak. Belirtmekte fayda var, bu hoparlörler ikili set olarak kullanılıyor ve 40.000 dolar sadece bir tanesi için verilecek fiyat.
 
Cihazın bütün özellikleri, akıllı telefonla yönetiliyor. Bang & Olufsen BeoLab 90 sınırlı sayıda üretilecek ve Kasım‘dan itibaren satışa sunulacak.
 
 

webtekno
481209
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama