Essential Phone'un Satışa Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Essential Phone'un satışa sunulacağı tarih yılan hikayesine dönmüştü. Fakat yapılan yeni bir açıklama ile satış tarihi netleşti.
10 Temmuz 2017 00:00
Essential Phoneun Satışa Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Essential Phone ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Android'in kurucu Andry Rubin'in yeni telefonu Essential Phone ne zaman satışa çıkacak. İşte karşınızda yeni detaylar!
 
Essential Phone kaç gün içerisinde satışa sunulacak!
 
30 Mayıs'ta tanıtılan Essential Phone, kullanıcılara verilen tarihe göre 29 Haziran'da piyasaya çıkacaktı. Fakat ortaya çıkan teknik sorunlardan ve bu konuda aceleci davranmayan yetkililer, telefonun kaç gün içerisinde satışa sunulacağını kamuoyuna duyurdu.
 
Yapılan açıklamaya göre önümüzdeki 30 gün içerisinde dağıtılacağını duyuran yetkililer, bir daha böyle bir gecikmenin olmayacağını da dile getirdiler.
 
 
 
 
Qualcomm'un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alacak olan yeni telefon, ayrıca 4 GB belleği ile oldukça iyi bir performans sergileyecek.
 
Ekran-gövde oranıyla da bambaşka bir telefon olan Essential Phone çerçevesiz ekranıyla da kullanıcılara yüzde 85'lik bir dokunmatik alan sunacak.
 
 
649 dolarlık fiyat etiketi ile sadece Amerika'da satışa çıkacak olan Essential Phone, henüz ülkemizde veya başka ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında bir fikir sahibi değiliz.
 
shiftdelete
52655
Bu haberler ilginizi çekebilir