Essential Phone'da Büyük İndirim!

The Essential Phone bundan böyle çok ucuz bir fiyata satılacak.
23 Ekim 2017 12:32
Essential Phoneda Büyük İndirim!
Andy Rubin’in uzun süre üzerinde uğraştıktan sonra satışa sunduğu The Essential Phone, çıkışının üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen büyük bir indirime gitti. Cihazın ABD topraklarında bundan böyle 499 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacağı açıklandı.
 
Essential Phone’a neler oluyor?
 
Hatırlarsanız Essential PH-1 adıyla da satışta olan cihaz, tanıtıldığı günden bu yana 699 dolar ücretle satışına devam ediyordu fakat satışların istendiği gibi gitmediği ortadaydı. Ayrıca akıllı telefonun kullanıcılarına yaşattığı problemler, satışın ardından teslimatın gecikmesi ve birçok talihsiz olay da firmanın başını ağrıtmıştı.
 
 
Görünüşe göre bu indirimin arkasında yatan sebep, satışların iyi gitmiyor olması. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre The Essential Phone’u bu indirimden önce 699 dolar ücretle satın alanları da güzel bir sürpriz bekliyor.
 
Çünkü Essential, cihazı yüksek fiyatla satın alan kişilere 200 dolarlık bir kod dağıtılacağını ve bu kodun Essential 360 kamera ya da yeni bir Essential Phone alımında kullanılabileceği belirtildi. Fakat 200 dolarlık farkın geri ödenmesi gibi bir durum söz konusu değil.
 
shiftdelete
611837
Bu haberler ilginizi çekebilir