Essential Phone BestBuy'da!

Andy Rubin tarafından tasarlanan Essential Phone gecikmeli olsa da yakında satışa çıkıyor. Hatta BestBuy'da listelendi bile. İşte fiyatı...
05 Ağustos 2017 11:45
Essential Phone BestBuyda!
Android’in babası olarak bilinen Andy Rubin tarafından geliştirilen Essential PH-1, uzun bir gecikmenin ardından nihayet satışa çıkacak gibi gözüküyor.
 
Essential PH-1 BestBuy’da göründü!
 
Amerika’nın büyük elektronik şirketlerinden olan BestBuy, merakla beklenilen Essential Phone’u yakında satışa sunuyor.
 
 
Şirket söz verdiği tarihte ilk akıllı telefonları Essential PH-1 modelini satışa çıKarmayı başaramamış üstüne birçok üst düzey çalışanını da kaybetmişti. Oldukça zor günler geçiren Essential Products, görünen o ki sıkıntıları geride bırakıp modeli satışa sunmaya hazırlanıyor.
 
Mayıs ayında ilk olarak görücüye çıkan model için "Satışa 30 gün sonra başlamayacak olsam size telefonu göstermezdim" diyen Rubin’in ardından hala satışa çıkmayan model için şirket, ya şimdi ya da birkaç hafta sonra satışa çıkacak şeklinde bir açıklama da yapmıştı.
 
 
 
 
Yakında stoklarda ibaresiyle listelenen Essential PH-1, SIM kilitli ve Unlocked yani SIM kilitsiz olarak iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Sprint ile anlaşan şirket, SIM kilitli model için 749,99 dolar isterken ilginç bir şekilde SIM kilitsiz versiyonu ise 699 dolardan satışa çıkartmış.
 
Snapdragon 835 işlemcinin kullanıldığı modelde 4 GB RAM ve 128 GB dahili bellek yer alıyor. 5,7 inç büyüklüğünde çerçevesiz tasarıma sahip Quad HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan model, 3050 mAh bataryadan gücünü alıyor. Ayrıca modelin siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğinin bulunduğunu da söyleyelim.
 
shiftdelete
392172
Bu haberler ilginizi çekebilir