En iyi beş internet download manager

En iyi internet download manager hangisi? Hangi Download Manager'ı indirmeliyim? En iyi beş download manager hangileri? Sizler için sıraladık...
07 Ağustos 2014 16:17
En iyi beş internet download manager

DownThemAll (Tüm Platformlar)

Bir Firefox eklentisi olan DownThemAll (DTA) indirme deneyimini geliştirmek için istikrarlı özellikleri ile güçlü bir indirme yöneticisidir.Adından da anlaşılacağı gibi her görüntü ve bağlantılı dosyayı indirme yeteneğine sahip. Eğer bütün dosyaları indirmesini istemiyorsanız da kendi içinde bulunan fltreleri kullanabilirsiniz.

Dahası, DTA çok parçalı indirme yaparak %400 ‘lük bir indirme hızına erişebilir.

İndirmek için tıklayın: DownThemAll

 

 

FlashGet (Windows)

FlashGet ücretsiz bir Windows indirme yöneticisidir. Tıpkı DTA’da olduğu gibi hızlı indirme özellikleri sunar. BitTorrent, HTTP ve FTP üzerinden çoklu aktarım desteği de sunmakta. Bu yönüyle daha organize olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer bir Firefox kullanıcısıysanız FlasGet doğrudan entegre olacaktır browser’ınızla. Ayrıca YouTube’dan flaş video indirme özelliğine de sahip.

İndirmek için tıklayın: FlashGet

 

 

Free Download Manager (Windows)

Free Download Manager (FDM) tıpkı DTA ve FlashGet gibi etkileyici özellikleri olan açık kaynak indirme yöneticisidir. Dosya bölme, hızlanma ve çok sayıda transfer protkol desteği sunar.

FDM ve FlashGet masaüstünüzde saydam bir kutu halde durur ve yeni yüklemeleri doğrudan sürükleyerek yapabilirsiniz ve yine bu da Firefox ile dorudan entegreli biçimde çalışır.

İndirmek için tıklayın: Free Fownload Manager

 

 

Download Statusbar Firefox Extension (Tüm Platformlar)

Bu tamamen Firefox’a bir eklenti olarak gelir ve ekstra bir pencere kullanmanıa gerek kalmaz. Bunu yükleyenler browser’ında eklenti olarak simgesini de görecektir.

İndirmek için tıklyın: Download Statusbar Firefox Extansion

 

 

Firefox'un Dahili İndirme Yöneticisi (Tüm Platformlar)

Birçok kullanıcı yerleşik araçları tercih etmekte ve Firefox’un dahili indirme yöneticisi bu amaçla kullanılanlar arasında. Diğer programlar kadar gelişmiş özellikleri olmasa da, en önemli özelliği siz yazarken arama tahmini yapması ve indirmeleri durdurup devam etme özelliği.

 

Çeviri: incehesap

272141
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama