En iyi beş internet download manager

En iyi internet download manager hangisi? Hangi Download Manager'ı indirmeliyim? En iyi beş download manager hangileri? Sizler için sıraladık...
07 Ağustos 2014 16:17
En iyi beş internet download manager

DownThemAll (Tüm Platformlar)

Bir Firefox eklentisi olan DownThemAll (DTA) indirme deneyimini geliştirmek için istikrarlı özellikleri ile güçlü bir indirme yöneticisidir.Adından da anlaşılacağı gibi her görüntü ve bağlantılı dosyayı indirme yeteneğine sahip. Eğer bütün dosyaları indirmesini istemiyorsanız da kendi içinde bulunan fltreleri kullanabilirsiniz.

Dahası, DTA çok parçalı indirme yaparak %400 ‘lük bir indirme hızına erişebilir.

İndirmek için tıklayın: DownThemAll

 

 

FlashGet (Windows)

FlashGet ücretsiz bir Windows indirme yöneticisidir. Tıpkı DTA’da olduğu gibi hızlı indirme özellikleri sunar. BitTorrent, HTTP ve FTP üzerinden çoklu aktarım desteği de sunmakta. Bu yönüyle daha organize olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer bir Firefox kullanıcısıysanız FlasGet doğrudan entegre olacaktır browser’ınızla. Ayrıca YouTube’dan flaş video indirme özelliğine de sahip.

İndirmek için tıklayın: FlashGet

 

 

Free Download Manager (Windows)

Free Download Manager (FDM) tıpkı DTA ve FlashGet gibi etkileyici özellikleri olan açık kaynak indirme yöneticisidir. Dosya bölme, hızlanma ve çok sayıda transfer protkol desteği sunar.

FDM ve FlashGet masaüstünüzde saydam bir kutu halde durur ve yeni yüklemeleri doğrudan sürükleyerek yapabilirsiniz ve yine bu da Firefox ile dorudan entegreli biçimde çalışır.

İndirmek için tıklayın: Free Fownload Manager

 

 

Download Statusbar Firefox Extension (Tüm Platformlar)

Bu tamamen Firefox’a bir eklenti olarak gelir ve ekstra bir pencere kullanmanıa gerek kalmaz. Bunu yükleyenler browser’ında eklenti olarak simgesini de görecektir.

İndirmek için tıklyın: Download Statusbar Firefox Extansion

 

 

Firefox'un Dahili İndirme Yöneticisi (Tüm Platformlar)

Birçok kullanıcı yerleşik araçları tercih etmekte ve Firefox’un dahili indirme yöneticisi bu amaçla kullanılanlar arasında. Diğer programlar kadar gelişmiş özellikleri olmasa da, en önemli özelliği siz yazarken arama tahmini yapması ve indirmeleri durdurup devam etme özelliği.

 

Çeviri: incehesap

102309
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google'dan dev proje. Google, kırsal bölgelerde ve internet erişiminin kısıtlı oldu yerlerde innterne erişimi sağlamak için dev bir adım attı.
 • En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  Ferrari'nin en hızlı ve en güçlü otomobili piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 0-100 km'yi 2.9'de katedecek olan 812 Superfast, Uluslararası Otomobil Fuarında tanıtılacak.
 • Asusun Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus sanal gerçeklik gözlüğünde bir çığır açacağa benziyor. Asus, diğer sanal gerçeklik gözlüğü üreticilerinden farklı bir ürünle meraklılarının karşısına çıkacak. Ayrıntıları haberimizde...
 • Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home ile neler yapılabilir? Sizin sadece bir sözünüzle evinizin ihtiyacı olan siparişlerini veren biri olsa hiç fena olmazdı değil mi? Google Home bunu yapacak desek!
 • Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple'ın geliştirici odaklı pek çok yeniliği tanıttığı WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinin bu yılki tarihi belli oldu!
 • KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS, sıkı siber güvenlik gereksinimleri olan gömülü sistemler için tasarlanmış özel bir işletim sistemi. İşte KasperskyOS işletim sisteminin özellikleri ve daha fazlası...
 • SamsungWA Artık Türkiyede!

  SamsungWA Artık Türkiye'de!

  Samsung'un online alışveriş sitesi artık Türkiye'de. Giyilebilir teknoloji ürünleri ve bir çok ürün aksesuarı bulunun siteye artık Türkiye'den ulaşmak mmkün.
 • ZTEnin Yeni Akıllı Saati!

  ZTE'nin Yeni Akıllı Saati!

  ZTE'nin, Android Wear işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saati ZTE Quartz piyasaya sızdırıldı. Peki ne gibi özellikleri barındırıyor...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama