En Farklı iPhone 8 Konsepti!

iPhone'un 10. yılına özel konseptlerle ilgili görseller ve videolar gelmeye devam ediyor. Ancak bu gelen konsept videosu diğerlerinden oldukça farklı.
29 Ocak 2017 17:00
En Farklı iPhone 8 Konsepti!
Yeni iPhone'un ismi ile alakalı dün ortaya çıkan iPhone X iddiasını bir kenara bırakırsak iPhone 8 ismi baskın görünüyor. iPhone 8'in özellikleri hala belirsizliğini korurken iddiaların ilham kaynağı olduğu yeni iPhone konseptleri gelmeye devam ediyor.
 
Kavisli ekran ve eşsiz kamera dizaynı
 
Apple'ın yeni iPhone ile ilgili ciddi bir hazırlık yaptığı biliniyor. iPhone 8 olarak adlandırılan iPhone'da en çok beklenen özellik, kavisli OLED bir ekran. Samsung Galaxy S7 edge tasarımına yakın bir ekran olması muhtemel.
 
Tasarımcılar Iskander Utebayev ve Ran Avni, uçtan uca kavisli ekranlı yeni bir konsepti yayınladılar. Konsept, kavisli ekran yönü ile gerçekçi görünüyor. Fakat öyle bir detay varki Apple'ın böyle bir tasarımla gelmeyeceği kesin.
 
 
iPhone konsept videosunda kameranın Apple logosuna yerleştirildiği görülüyor. Kamera, sadece kullanılacağı zaman ortaya çıkıyor. Bunun dışında Apple logosu olarak görünüyor. Apple'ın yakın gelecekte böyle bir kamera tasarımına gitmesi beklenmiyor.
 
Kamera tasarımı haricinde genel anlamda konsept gerçekçi görünüyor. Özelikle ekranı, analistlerin ısrarla üzerinde durdukları değişimi tam anlamıyla yansıtıyor. Apple'ın üzerinde çalıştığı tasarımlar nasıl bilinmiyor. Fakat bu konseptlerden ilham alsa Apple hayranları çok farklı bir iPhone'a merhaba diyebilir.
 
shiftdelete
593295
Bu haberler ilginizi çekebilir