En büyük Chromebook Modeli Acer'dan!

Piyasaya çıktığından bu yana dizüstü ve mini PC formatlarında üretilen Chrome OS cihazları hiçbir zaman 14 inç ekran boyutlarının üzerine çıkmamıştı. Ancak gelecek yıl Acer bu çizgiyi yukarı çekecek.
13 Aralık 2014 16:22
En büyük Chromebook Modeli Acerdan!
Sektörden gelen bilgilere göre Acer C190 Chromebook modeli Mart ayında 15.6 inçlik ekranı ile piyasada olacak ve dünyanın en büyük Chromebook cihazı olma ünvanını elde edecek. Cihaz ayrıca Broadwell tabanlı Intel işlemcisi barındıran ilk Chromebook ürünlerinden de birisi olacak. Broadwell tabanlı işlemcilerin grafik tarafındaki gelişmeleri göz önüne alındığında bu Chromebook modelleri için de iyi bir avantaj olacak. 
 
Acer yeni modeli için Teacher's Chromebook şeklinde bir tanımlama kullanıyor. Bu bakımdan cihazın ilk etapta eğitim kurumlarını hedeflediği sanılıyor. Ekranı sağlamlaştırılmış olan cihaz ayrıca menteşeleri itibariyle de dayanıklılık arz ediyor. 
 
Acer C190 modeli çeşitli donanım seçenekleri ile birlikte sunulacak. Broadwell-U Celeron veya Core i3 işlemci, Full HD veya 1366x768 piksel ekran çözünürlüğü, 16GB kapasite için 2GB RAM ve 32GB kapasite için 3GB RAM boyutu şeklinde seçenekler mevcut. Modellerde 5. nesil WiFi, Bluetooth 4.0, USB 3.0 ve HDMI gibi bağlantı özellikleri bulunacak. Modelin ABD ve Avrupa'da piyasaya çıkması bekleniyor.  
donanimhaber
714808
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Galaxy S8 Çalışırken Görüntülendi!

  Galaxy S8 Çalışırken Görüntülendi!

  Galaxy S8 için yeni bir görsel paylaşıldı. Bu sefer ki görüntüde Galaxy S8 çalışır vaziyette.
 • Samsung Galaxy Tab 3 Göründü!

  Samsung Galaxy Tab 3 Göründü!

  MWC 2017'de tanıtılacak olan Samsung Galaxy Tab S3'ün görüntüleri ortaya çıktı.
 • LG G6nın Kamera Detayları!

  LG G6'nın Kamera Detayları!

  Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılacak olan LG'nin yeni amiral gemisi G6'nın kamerası ile ilgili detaylar çok bilinmiyordu. G6 kamerasının detaylarına birlikte bakalım.
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama