Elmas Kaplamalı iPhone X İsteyen?

iPhnoe X'un elmas kaplamalı versiyonları ortaya çıktı. Normal fiyatı zaten oldukça pahalı olan iPhone X'un elmas kaplamalı fiyatı ne kadar acaba? Peki, elmas kaplamalı iPhone X sahibi olmak ister miydiniz?
19 Ekim 2017 23:11
Elmas Kaplamalı iPhone X İsteyen?
Finlandiya merkezli Legend, özelleştirilmiş lüks 256 GB iPhone X modeliyle göze hitap ederken aynı zamanda fiyatıyla da insanın aklını başından alıyor. İşte her biri ayrı lüks detaylara sahip Aurum, Fusion, Momentum ve Lu versiyonlarının detayları.
 
 
Elmas, altın, karbon fiber ve gümüşle bezeli iPhone X özel yapımları!
 
Kasım ayında piyasaya sürülecek olan iPhone X akıllı telefonun 256 GB depolama seçeneğinin Türkiye fiyatı olarak 6.899 TL belirlenmiş durumda. Ülkemiz için hali hazırda oldukça pahalı olan bu modelin için daha fazla ödemek isteyenler içinse Legend farklı seçenekler sunmuş durumda.
 
 
Alternatiflerine göre en ucuz versiyon olan Aurum, 24 ayar altın kaplama arka panele ve sedef kakmalı logo ile 18 ayar altın çerçeveye sahip. Bu versiyonun fiyatı ise 2.950 avro yani yaklaşık 13.000 TL!
 
 
 
 
Fusion versiyonu ise siyah rodyum veya platin kaplamaya sahip desenli gümüş plakalarla çerçevelenmiş karbon fiber kakma ile sunuluyor. Alternatif olarak orta çizgiyi egzotik deri veya ahşap olarak da tercih edebiliyorsunuz. Ürün 3,390 avro (yaklaşık 15.000 TL) fiyat etiketine sahip.
 
 
Momentum versiyonuna gelirsek, arka panelin tam ortasında 0.3 karat gerçek kırmızı elmas konumlandırılmış. Ayrıca, VVS1 dereceli elmas halenin etrafına çeşitli ışıltılı malzemeler kullanılarak daha göz alıcı olması sağlanmış. Fiyat ise 3,790 avro (yaklaşık 16.500 TL).
 
 
 
 
Son olarak Lu versiyonunda Apple logosu ve çerçeve 10.70 karat VVS1 dereceli elmasla süslenmiş durumda. Bu model ise 3,590 avro (yaklaşık 15.500 TL).
 
 
Her modelin lüks kutunun yanı sıra 24 ayar altın EarPods, deri kılıf ve orijinallik sertifikası ile geldiği belirtelim. Ürünlerle ilgili tüm detaylara bu adresten erişebilirsiniz.
 
shiftdelete
681510
Bu haberler ilginizi çekebilir