Elektrikli Otomobil İçin Dev Firmalar Anlaşma Sağladı!

Pazar rekabetini kenara bırakan devler, güçlerini birleştirmeye hazırlanıyor.
23 Ekim 2017 12:45
Elektrikli Otomobil İçin Dev Firmalar Anlaşma Sağladı!
Elektrikli otomobil teknolojisi, çağımızın en popüler ve en hızlı gelişen teknolojilerinden biri haline geldi. Otomobil üreticileri, pazar rekabetlerini bir kenara bırakarak, birçok markanın bir araya geldiği bir fuar açma kararı aldılar. Bu showroom’da araç satışı yerine elektrikli otomobil teknolojisinin tanıtımı yapılacak.
 
Elektrikli otomobil teknolojisi için birleşme zamanı!
 
BMW, Nissan, Renault, Volkswagen, Kia ve Mitsubishi; Milton Keynes’de bulunan Elektrikli Araç Deneyim Merkezi‘ni ve yerel şarj noktası satıcısı Chargemaster‘ı finansa etmek için yardımda bulunmuşlardı.
 
Bu fuar, Nissan İngiltere’nin elektrikli otomobiller kategori yöneticisi Ed Jones‘un dediğine göre satış işlevinden çok pazarlama işlevine sahip.
 
Jones, ekibin fiyatları ilan edeceğini ve yerel bayiler için ciddi tahkikatlarda bulunacağını; ancak ekibin ana işinin bu olmadığını söyledi. Bu fuarda hedef, ziyaretçilerin etkinlikten elektrikli araçlar karşı daha açık bir bakış açısıyla ayrılmasını sağlamak.
 
 
Jones ayrıca, Nissan’ın müşterilerini rakiplerine kaptırmaktan endişe etmediğini, zira pazardaki pozisyonlarından emin olduklarını söyledi.
 
BMW’nin İngiltere E-taşımacılık ürün yöneticisi Dan Elliot, yollarda daha fazla elektrikli aracın görünmeye başladığını ve insanların bu teknoloji hakkında daha fazla sorularının olduğunu ve bu soruların burada cevaplanabileceğini ifade etti.
 
Elliot ayrıca, bu fuar ile insanların ilgilerinin satın alıma dönüştürülebileceğini söyledi.
 
Chargemaster CEO’su David Martell ise, fuarın pilot bir uygulama olduğunu ve işe yararsa çok markalı formatın her yerde uygulanabileceğini söyledi.
 
shiftdelete
312614
Bu haberler ilginizi çekebilir