Dünyanın En Pahalı Stres Çarkı!

iPhone 7 Jet Black'ten stres çarkı yaptılar. Böylece iPhone 7 dünyanın en pahalı stres çarkı olmuş oldu.
12 Mayıs 2017 12:23
Dünyanın En Pahalı Stres Çarkı!
Günümüzün popüler oyuncakları arasında yer alan stres çarkı, başta çocuklar olmak üzere hemen hemen herkesin elinde dolaşıyor. Tesbihin yerini alan stres çarkları, piyasada kalitesine göre 15 ila 50 TL arasında değişen fiyat etiketlerine sahip.
 
Ancak EverythingApplePro ismli YouTube kanalı piyasadaki stres çarklarının fiyatını çok ucuz bulmuş olacak ki, iPhone 7 Jet Black 128 GB modeli ile dünyanın en pahalı stres çarkını yapmaya yeltenmiş.
 
Türkiye'de 4.299 TL'ye satılan iPhone 7 Jet Black 128 GB modelini delerek, stres çarkının mekanizmasını telefona entegre eden EverythingApplePro, ortaya ilginç bir görüntünün çıkmasını sağlıyor. Dünyanın en pahalı stres çarkının hazırlanışını ve nasıl kullanıldığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
shiftdelete
Etiketler : iphone , iPhone 7 , Stres Çarkı
356971
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • OnePlus 3e Yeni Güncelleme!OnePlus 3'e Yeni Güncelleme!
    OnePlus, iki telefonu OnePlus 3 ve OnePlus 3T için batarya iyileştirmesi sağlayan yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme dağıtılmaya başlandı…
  • Galaxy Note 8e Bir Yeni Renk Daha!Galaxy Note 8'e Bir Yeni Renk Daha!
    Samsung, bugün New York'ta düzenleyeceği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi Galxy Note 8'i tanıtacak. Tanıtıma saatler kala Galaxy Note 8'in yeni…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama