Dünyanın En Pahalı Galaxy S6 Edge’i

eBay’de yayınlanan bir ilanda dünyanın en pahalı Galaxy S6 Edge’i sahibini arıyor. Bakalım, sınırlı sayıda üretilen altın-platin rengine sahip olan model alıcı bulabilecek mi?
17 Nisan 2015 21:32
Dünyanın En Pahalı Galaxy S6 Edgei
Samsung‘un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S6 Edge, şu an ülkemizde 2.999TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyor. Birçok kullanıcı bu fiyatın çok yüksek olduğunu ısrarla vurguluyor. Eğer siz de bu telefonu pahalı bulanlardan biriyseniz bu habere dikkat edin. Sizlere öyle bir Galaxy S6 Edge modeli tanıtıyoruz ki, bu telefonu gördükten sonra piyasada satılan S6 Edge’lerin sudan ucuz olduğunu düşüneceksiniz.
 
 
KickMobiles tarafından satılan “Limited Edition” akıllı telefon, Gold Platinum (Altın Platin) renk seçeneğiyle çok nadir bulunan modellerden biri. eBay’de satışa sunulan özel telefon, tam 7.989$ yani 21.390TL‘lik fiyat etiketiyle görenleri şaşırtıyor. Piyasadaki altın renkli Galaxy S6 Edge modellerine göre daha koyu, daha platin benzeri bir renge sahip olan akıllı telefon, aşağı yukarı orta seviye bir 2. el otomobil fiyatına satılıyor.
 
Dünyada bu telefondan sadece 500 adet olduğu belirtiliyor. eBay’deki diğer ürünlerin fiyatının 2.500$’dan başladığı, 2.500$’a satılan modellerin çoğunun satın alındığı vurgulanıyor.
technolabs
589998
Bu haberler ilginizi çekebilir