Dünyanın En Küçük Akıllı Telefonu!

İsminden de anlaşılacağı gibi dünyanın en küçük akıllı telefonu; Posh Mobile Micro X. 2.4 inç ekrana sahip Posh Mobile Micro X, bir avuç içine çok rahat sığabiliyor. Peki Micro X'in özellikleri ve fiyatı ne?
31 Mart 2017 18:10
Dünyanın En Küçük Akıllı Telefonu!
Akıllı telefon ekranları her geçen gün büyüyor. Peki, bu kadar büyük ekran ve yüksek performans istemeyenler ne olacak? O zaman sizleri phablet cihazlara meydan okuyan, Posh Mobile Micro X adlı dünyanın en küçük akıllı telefonu ile tanıştıralım.
 
 
Posh Mobile Micro X teknik özellikleri
 
Sadece 2.4 inç boyutlarında LCD bir ekrana sahip olan Posh Mobile Micro X, avuç içinize sığacak kadar küçük. 1 GHz hızında çift çekirdekli MediaTek 6572M çipsete ve 512 MB RAM’e sahip olan model Android 4.4 Kit Kat sürümü tabanlı. 2 megapiksel arka kamera ve VGA ön kamerası bulunan akıllı telefonun çıkartılabilir bataryası ise 650 mAh değerinde.
 
 
 
Çift SIM kullanmaya hazır model Posh Mobile Micro X’in 120’nin üzerindeki ülkede çalışabileceği ifade ediliyor. 4G HSDPA+ ağ desteği, mikro USB şarj da ürünün diğer detayları arasında.
 
Amazon üzerinden satılan akıllı telefonun binlerce liralık akıllı telefonların piyasada cirit attığı günümüzde, sadece 55 dolarlık fiyat etiketine sahip olması da bir başka artısı.
 
 
 
shiftdelete
406133
Bu haberler ilginizi çekebilir