Dünyanın en büyük iPhone hoparlörü

İlk sürümü 2009 yılında satışa sunulan ve inanılmaz boyutlardaki gövdesi ile 4500$'lık fiyat etiketiyle dikkatleri üzerine çeken Wall of Sound ya da kısaca WOS, 2.0 sürümüyle artık daha da gelişmiş ve büyümüş durumda.
08 Kasım 2013 17:31
Dünyanın en büyük iPhone hoparlörü
WOS 2.0 adıyla geliştirilen ve Kickstarter benzeri yapısıyla tanıdığımız Indiegogo üzerinde destek arayan iPhone hoparlörü, 1000 x 1700 x 400 mm boyuta ve 178 Kg ağırlığa sahip. Üzerinde 44 ayrı hoparlör, iki subwoofer ve amplifikatör bulunan ürün, teknik olarak 40 Hz- 20.000 Hz frekans tepki aralığı, 8,000 watt güç, 130 desibel ses, 8 Ohm empedans değeri ve 96 dB hassaslık ortaya koyabiliyor. iPhone modellerini üzerine taşıyabilen ya da Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz bağlantı teknolojileri üzerinden ses aktarımı yapabilen WOS 2.0, özel iOS uygulaması sayesinde de farklı ayar seçeneklerini kullanıcılarına sunabiliyor. Ürün aynı zamanda yanında ses şiddetinin tehlikesini gösteren ilginç bir maymun kafasıyla beraber geliyor.
 
 
Indiegogo üzerinde başlatılırken konan 20,000$ hedefin bitimine daha 58 gün kalan 18,150$'lık kısınımı toplamayı başaran Wall of Sound 2.0, yapılacak 6,900$'lık bağış ile 2014 Şubat ayında elde edilebiliyor.
donanimhaber
Etiketler : Apple , Ses Sistemleri
569627
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama