Descapico YouTube'ta Zirvede!

Luis Fonsi ve Daddy Yankee'nin Despacito adlı şarkısı interneti kasıp kavurmaya devam ediyor. Despacito, kısa zamanda YouTube'ta en çok izlenen klip oldu.
06 Ağustos 2017 11:34
Descapico YouTubeta Zirvede!
Bu yazın hit şarkısı haline gelen Luis Fonsi ile Daddy Yankee’nin birlikte söylediği Despacito (Yavaşça), tahmin edeceğiniz gibi internette de ses getirmeyi başarmış durumda. Despacito sadece en çok dinlenen şarkı olmakla kalmadı, YouTube platformunda da en çok izlenen video oldu!
 
YouTube’da 3 milyardan fazla görüntüleme alan Despacito öncesinde, Wiz Khalifa’nın Hızlı ve Öfkeli 8 sonunda bizleri etkilemeyi başaran See You Again adlı şarkısı üç haftadan fazla süre zirvede kalmıştı.
 
 
 
 
İspanyolca dilindeki müzik videosu bu inanılmaz izlenme sayısını 7 aydan az sürede elde ederek de önemli bir başarı gösterdi. 12 Ocak’ta yayınlanan video, günde yaklaşık 15 milyon veya saniyede 170 kez izlendi. Despacito’nun Justin Bieber’lı remix versiyonu ise 500 milyon izlemeye yaklaşmış durumda. Wiz Khalifa’nın PSY’ın fenomen şarkısı Gangnam Style’ı zirveden etmesi ise 26 ay gibi bir zaman almıştı.
 
 
shiftdelete
Etiketler : Despacito , Luis Fonsi , YouTube
129639
Bu haberler ilginizi çekebilir