Dell XPS 13 Yeni Bir BIOS Güncellemesi Yayınladı!

Dell'in çerçevesiz ekran tasarımı ile karşımıza çıkardığı XPS modeli için yeni bir güncelleme yayınladı.
23 Aralık 2016 16:31
Dell XPS 13 Yeni Bir BIOS Güncellemesi Yayınladı!
Dell'in XPS 13 modeli çerçevesiz ekran tasarımı, üst seviye malzeme kalitesi ve diğer rakip modellere göre sunduğu teknik özellikler ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.
 
Özellikle Forumlarda ' MacBook Pro mu Dell XPS mi? ' başlıklı konuların sıkça açılmasına neden olan bilgisayar için, Teksas merkezli bilgisayar üreticisi yeni bir BIOS güncellemesi yayınladı.
 
Yüzde 14 daha fazla pil ömrü sunuyor!
 
9360 model numaralı XPS 13 için yayınlanan yeni BIOS'un bilgisayarın açılış sırasında Dell logosunda takılı kalmasına ve kapatma sonrasında cihazı tekrar açmak için güç düğmesine birkaç defa basmak zorunda bırakan sorunları ortadan kaldırdığı belirtiliyor.
 
 
Ayrıca, güncelleme sonrasında cihazın pil ömründe yaklaşık yüzde 14'lük bir artış yaşandığı ve ses yükünün dijital sinyal işlemcisine aktarıldığı belirtiliyor. Bu nedenle güncelleme sonrasında, ses sürücülerini tekrar kurmanız gerekiyor.
 
Eğer sizde 9360 model numaralı Dell XPS 13'e sahipseniz, aşağıdaki linke tıklayarak yayınlanan yeni BIOS güncellemesini indirebilirsiniz.
shiftdelete
675471
Bu haberler ilginizi çekebilir