Dead Trigger 2 yayınlandı

Madfinger Games'in ocak ayında Android ve iOS platformları için duyurusunu gerçekleştirdiği Dead Trigger 2, uygulama mağazalarındaki yerini almaya başladı.
24 Ekim 2013 19:48
Dead Trigger 2 yayınlandı
Zombi temalı FPS oyunu Dead Trigger'ın devam oyunu niteliğindeki oyunda yeni zombiler, yeni mekanlar ve yeni ekipmanlar mobil oyuncuların beğenisine sunuluyor. Unity grafik motoruyla geliştirilen Dead Trigger 2, kaliteli grafikleriyle göz doldururken; geniş görünen çevre tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 
 
İlk oyunun beğenilen shooter dinamikleri üzerine kurulu olan Dead Trigger 2'de gerçek zamanlı hikaye geliştirme sayesinde, her bir oyuncunun verileri oyunun gidişatına etki ediyor. Ayrıca, ilk oyuna devam eden oyuncuların Dead Trigger 2'ye zombi salgınının üçüncü yılından itibaren dahil olduğunu da belirtelim.
 
Bölüm sonu canavarlarıyla süslenen görevleriyle eğlenceli bir shooter deneyimi sunan yapımda, yükseltilebilir pek çok silah bulunuyor. Yıkık dökük binalar ve terk edilmiş madenler gibi mekan betimlemeleriyle kıyamet sonrası bir dünyada olduğumuzu hissetmemizi sağlayan Dead Trigger 2, hikaye anlamında pek fazla bir şey sunamıyor.
 
Tegra 4 çipseti için özel olarak optimize edilen yapım, ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuluyor. Aşağıdaki linklerden oyuna erişebilirsiniz: 
 
qsesb980text
yashq750text
donanimhaber
Etiketler : Dead Trigger , Oyunlar
213269
Bu haberler ilginizi çekebilir