CyanogenMod 12 Arayüz Görselleri Sızdı

Özelleştirilmiş ROM dünyasına Android 5.o Lollipop’u kazandırmaya hazırlanan CyanogenMod 12’nin yeni arayüzü sızdırıldı
16 Aralık 2014 20:29
CyanogenMod 12 Arayüz Görselleri Sızdı
CyanogenMod, birçok ROM geliştiricisi tarafından gereksiz ayrıntılar barındırmasıyla ve sistemleri gereksiz yere yavaşlatması gibi sebeplerden ötürü eleştiriliyor. Eleştirilerin bir nebze de olsa haklı olduğunu, OnePlus One için sunulan SlimROM ya da Mahdi ROM gibi alternatifleri deneyenler mutlaka görecektir. Fakat, akıllı telefonlarının standart arayüzleriyle rahat edemeyen kullanıcıların büyük bir bölümü, CyanogenMod’un en güncel sürümünü iple çekecektir elbette.
 
Android 5.0 Lollipop AOSP’nin yayına girmesinin ardından hararetle çalışmalara başlayan CyanogenMod geliştiricileri, CM 12’nin yıl sonuna kadar hazır olması için uğraşıyorlar. Android Lollipop yeniliklerini ve Material Design keyfini beraberinde getireceği söylenen yeni versiyonun görünüşü ise, şimdiye kadar gizemini korumaktaydı. CyanogenMod 12 Beta sürümünü içeren bir akıllı telefondan alınan ekran görüntüleri bugün sızdırıldı ve merakımız birazcık da olsa dindi.
 
 
SMS iletilerine imza eklemek, yeni MMS seçenekleri, diyalogları renk kodu ile sınıflandırma, yenilenen müzik çalar uygulaması ve dinamik müzik listeleri gibi özellikler, 2014 yılının son günlerinde Android kullanıcılarına sunulacak.
technolabs
217305
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei' nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei, MWC 2017'de akıllı telefonların yanı sıra yeni işletim sistemi EMUI 5.1'i de tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Huawei EMUI 5.1 hakkında daha fazlası...
 • WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
 • iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama