CyanogenMod 12 Arayüz Görselleri Sızdı

Özelleştirilmiş ROM dünyasına Android 5.o Lollipop’u kazandırmaya hazırlanan CyanogenMod 12’nin yeni arayüzü sızdırıldı
16 Aralık 2014 20:29
CyanogenMod 12 Arayüz Görselleri Sızdı
CyanogenMod, birçok ROM geliştiricisi tarafından gereksiz ayrıntılar barındırmasıyla ve sistemleri gereksiz yere yavaşlatması gibi sebeplerden ötürü eleştiriliyor. Eleştirilerin bir nebze de olsa haklı olduğunu, OnePlus One için sunulan SlimROM ya da Mahdi ROM gibi alternatifleri deneyenler mutlaka görecektir. Fakat, akıllı telefonlarının standart arayüzleriyle rahat edemeyen kullanıcıların büyük bir bölümü, CyanogenMod’un en güncel sürümünü iple çekecektir elbette.
 
Android 5.0 Lollipop AOSP’nin yayına girmesinin ardından hararetle çalışmalara başlayan CyanogenMod geliştiricileri, CM 12’nin yıl sonuna kadar hazır olması için uğraşıyorlar. Android Lollipop yeniliklerini ve Material Design keyfini beraberinde getireceği söylenen yeni versiyonun görünüşü ise, şimdiye kadar gizemini korumaktaydı. CyanogenMod 12 Beta sürümünü içeren bir akıllı telefondan alınan ekran görüntüleri bugün sızdırıldı ve merakımız birazcık da olsa dindi.
 
 
SMS iletilerine imza eklemek, yeni MMS seçenekleri, diyalogları renk kodu ile sınıflandırma, yenilenen müzik çalar uygulaması ve dinamik müzik listeleri gibi özellikler, 2014 yılının son günlerinde Android kullanıcılarına sunulacak.
technolabs
438131
Bu haberler ilginizi çekebilir