Cristiano Ronaldo GTA 5'de Boy Gösterdi!

Fanları tarafından sürekli olarak eğlenceli modların geliştirildiği GTA 5’in içerisine bu sefer herhangi bir mod kullanılmadan Cristiano Ronaldo eklendi. İşte görseller, ayrıntılar ve video!
11 Ağustos 2015 19:01
Cristiano Ronaldo GTA 5de Boy Gösterdi!
Cristiano Ronaldo, son birkaç haftadır spor dünyasının olduğu kadar teknoloji dünyasının da gündeminde olmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde sokakta yaşayan insan kılığına girerek futbol oynayan CR7, bu sefer de herhangi bir mod kullanılmadan GTA 5’in içerisine entegre edildi. 
 
Los Santos sokaklarında kendine has karizmasıyla yürüyen CR7, oyunun serseri ruhuna ayak uydurarak sahildeki kızları kendisine has sevinç hareketiyle korkutuyor, bir aracı durdurarak şoförü dışarı atıp araca kendisi biniyor, adrenalinin dozajını yükselterek iki kamyonetin üzerinde seyir halinde ilerliyor ve son olarak iki tane çıtır arkadaşı arabaya atıp kendisini bilmediğimiz maceraların içerisine atıyor.
 
 
TheFifa11videos isimli YouTube kanalının Cinema4D programını kullanarak CR7’yi entegre ettiği eğlenceli GTA 5 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

webtekno
Etiketler : cristiano ronaldo , GTA 5
379604
Bu haberler ilginizi çekebilir