Çift Kameralı Nokia 8 Bir Kez Daha Göründü!

Nokia'nın merakla beklenen telefonu Nokai 8'in yeni görüntüleri paylaşıldı. Çift kamera sahip olacak olan Nokia 8, uygun fiyatla gelebilir.
16 Temmuz 2017 10:09
Çift Kameralı Nokia 8 Bir Kez Daha Göründü!
Nokia’nın bu yıl içinde Android tabanlı bir amiral gemisi tanıtacağı uzun süredir gündemde. Nokia 8 ve Nokia 9 olarak anılan yeni telefonun ismi ile ilgili tartışmalara Alman sitesi WinFuture son noktayı koydu. Güvenilir bir kaynak olması ile tanınan siteye göre Nokia’nın amiral gemisinin ismi Nokia 8 olacak ve 600 dolardan daha düşük bir fiyatla satışa çıkacak.
 
Nokia 8, 600 dolardan ucuz olabilir!
 
Android tabanlı akıllı telefonlar üretmeye başlayarak mobil Teknoloji dünyasına yeniden merhaba diyen Nokia’nın yeni telefonu olan Nokia 8'in önemli özelliklere sahip olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM, çift SIM desteği ve 64 GB dahili hafıza ile gelmesi beklenen Nokia’nın amiral gemisinin Quad HD (1440 x 2560 piksel) 5.3 inç ekrana ve Zeiss marka bir çift kameraya sahip olacağı düşünülüyor.
 
 
 
 
Mavi, çelik, altın mavi ve altın bakır olmak üzere dört renk seçeneği ile gelecek olan Nokia 8, Avrupa'da 589 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Bu da ABD fiyatının 600 dolardan daha düşük olacağı anlamına geliyor. WinFuture'un haberine göre , Nokia 8 en geç Temmuz ayı sonlarında Avrupa'da piyasaya sürülecek.
 
Eğer bu iddia doğruysa Nokia 8’in iki haftadan daha kısa bir süre içinde tanıtılması gerekiyor. Fakat Nokia tarafında konu ile ilgili herhangi bir hareketlilik görünmüyor. Nokia, üst segment akıllı telefonlar ile rekabet edebilmek için Note 8 ve iPhone 8 gibi telefonlar piyasaya çıkmadan Nokia 8’i satışa sunarak önemli bir avantaj yakalayabilir.
 
 
 
 
shiftdelete
893706
Bu haberler ilginizi çekebilir