Çift kameralı Galaxy S8 Görüntüsü Sızdırıldı!

Samsung'un geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı yeni telefonu Galaxy S8 Plus'un çift kameralı görüntüsü sızdırıldı. İşte çift kameralı Galaxy S8 Plus...
17 Nisan 2017 12:46
Çift kameralı Galaxy S8 Görüntüsü Sızdırıldı!
Samsung Galaxy S8 Plus modeli için çift kameralı bir model, uzun süre beklenen bir yenilik olmuştu ancak beklenen olmadı ve bu model tek kameralı bir yapıda çıktı. Ancak Samsung, Galaxy S8 Plus modeli için çift kameralı bir tasarım denemiş. Her ne kadar bu şekilde üretime geçilmese de prototip tasarımlar da sızdırıldı.
 
 
Çift kameralı Galaxy S8 Plus görüntülendi
 
Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S8 Plus için çift kameralı bir tasarım denenmiş. Prototip olarak hazırlanan ve testlere de giren bu model, seri üretime geçmedi ancak son hali ile görüntülendi. Sızdırılan bu görüntülerde çift kameranın dışında dikkat çeken önemli bir detay daha var.
 
 
Ortaya çıkan çift kameralı Galaxy S8 Plus modelinde, ikili kamera düzeni dikey olarak tasarlanmış. Nabız sensörü ve led flaş ise kameraların alt kısmına yerleştirilmiş. Bu noktada dikkat çeken bir diğer detay ise parmak izi sensörünün arka kısımda olmayışı.
 
 
Sızdırılan bu görüntülerde telefonun arka kısmında parmak izi okuyucusu yok. Bilindiği üzere Samsung'un uzun bir süre, ekrana entegre parmak izi tarayıcısı üzerinde çalıştığını söyleniyordu ancak bu durum resmiyete kavuşmamıştı. Ortaya çıkan görüntü ise bu çalışmaların bir şekilde denendiğini gösteriyor.
 
Samsung'un arka kısımda parmak izi okuyucusu olmayan ve çift kameralı bir Galaxy S8 Plus modeli deneyip sonrasında vazgeçmesi ise bu iki önemli özelliğin olası bir Galaxy Note 8 modelinde yer alacağının işareti olabilir.
 
 
shiftdelete
476978
Bu haberler ilginizi çekebilir