Çift Kameralı Galaxy C10 Ortaya Çıktı!

Samsung'un çift kameralı telefonu Galaxy C10 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte orta seviye bir telefon olan Galaxy C10'un ayrıntıları...
29 Mayıs 2017 19:04
Çift Kameralı Galaxy C10 Ortaya Çıktı!
Samsung Galaxy C10 hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Orta segment kullanıcılarına yeni seçenekler sunmaya hazırlanan Samsung, ilk çift kameralı telefonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Samsung Galaxy C10 sızdırıldı!
 
İki hafta önce Rose Gold renk seçeneği sızdırılan yeni Galaxy modeli çift kamerası ile diğer Samsung el cihazları arasında dikkatleri üzerine toplamak istiyor.
 
Bugün ise yeni Galaxy C10'un tarama görselleri sızdırıldığı iddia edildi. İddia edilen görsellere bakacak olursak, önceki sızıntılarda ortaya çıkan model ile aynısı olduğunu görmekteyiz. Aşağıdan bu görsellere ait olan videoyu izleyebilirsiniz.
 
 
Ayrıca yeni C10'un en dikkat çeken tasarım detayı ise, yeni telefonda bulunan sanal asistan Bixby tuşunun yer alması şimdiden kullanıcıları heyecanlandırıyor.
 
Kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmak istediklerini belirten Teknoloji devi, yeni orta sınıf telefonu ile rakiplerine fark atmayı planlıyor.
 
Tasarım detaylarından bahsedecek olursak, son zamanlarda yavaş yavaş kaldırılan 3.5 mm'lik jak girişinin yer aldığını belirtelim. USB Type C portu ile gelecek modeli hakkında ilerleyen zaman içerisinden daha detaylı bilgilerin paylaşılması bekleniyor.
 
shiftdelete
853731
Bu haberler ilginizi çekebilir