Çerçevesiz iPhone 8 Sızdı.

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in çıkış tarihi yaklaştıkça bekleyenlerin de heyecanı artmaya devam ediyor. Şimdi de bekleyenleri heyecanlandıracak bir sızıntı daha ortaya çıktı.
29 Temmuz 2017 15:53
Çerçevesiz iPhone 8 Sızdı.
IPhone 8'in yeni bir görüntüsü, cihazın tasarımını doğrular nitelikte ve Slashleaks vasıtasıyla bugün Weibo'da ortaya çıktı. Ortaya çıkan belge, kullanıcıları SIM kartlarını nasıl takmaları gerektiğini gösteriyor. Ancak bu belgedeki en önemli nokta, uzun bir süredir tartışmaları devam eden tasarım. Cihazın belgelerinde gözüken resimden yola çıkarak, önceki dedikoduların yanlış olamayabileceğini görüyoruz.
 
Ortaya çıkan iPhone 8 sızıntısı, iPhone 8'in önde gelen dedikodularını mümkün olan her şekilde doğruluyor. Cihazın en-boy oranı 18:9, güç düğmesi uzamış gibi görünüyor ve elbette çerçevesiz ekranı görüyoruz.
 
 
Yine de görselin kesinlikle doğru olup olmadığı konusunda kuşkular bulunuyor. Çünkü en son iPhone 7'de böyle bir belgeye rastlamıştık ve iPhone 7'nin SIM kartını anlatan belgenin düzenlenmiş hali olabilir. Ancak ne kadar dikkatli bakılsa da fotoğrafta herhangi bir düzenleme gözükmüyor. Aşağıdan iPhone 7'nin görselini görebilirsiniz.
 
 
Sızıntı doğruluk payı bulunuyor. Herhangi bir düzenleme bulunmuyorsa ve görsel doğruysa, bu bir iPhone için şimdiye kadarki en eskiye dayanan sızıntı olabilir. Böyle sızıntılar genellikle cihazlar tanıtılıncaya kadar devam eder.
 
webtekno
862569
Bu haberler ilginizi çekebilir