Çerçevesiz iPhone 8 Konsept Videosu!

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in çerçevesiz ekrana sahip yeni bir konsept videosu yayınlandı. İşte iPhone 8'in muhteşem videosu...
06 Mayıs 2017 14:07
Çerçevesiz iPhone 8 Konsept Videosu!
iPhone 8’in tanıtım tarihi yaklaştıkça ( ki Eylül - Ekim gibi olması bekleniyor ) cihaz hakkındaki sızıntıların ve konsept tasarımların sayısı da artmaya başladı. Bugün ise özellikle cihazın muhtemel çerçevesiz ekranını vurgulayan göz alıcı bir konsept tasarım videosu yayınlandı.
 
Göz alıcı iPhone 8 konsepti!
 
“DailyTekk” adında bir YouTube kanalı tarafından, bu güne kadar yaşanan sızıntılar ve söylentiler doğrultusunda hazırlanan videodaki cihaz, şüphesiz iPhone 8’in muhtemel çerçevesiz ekranını en iyi şekilde vurgulayan bir tasarıma sahip.
 
 
Videoda görebileceğiniz gibi iPhone 8 eğer söylendiği gibi tamamen çerçevesiz bir ekranla gelecek olursa, muhtemelen bu zaman kadar çıkmış tüm akıllı telefonlardan farklı bir kullanım deneyimi vaat edecek.
 
Zira videoda YouTube ve Instagram gibi popüler uygulamalardan, yüksek çözünürlüklü fotoğraflara kadar, birçok farklı ögenin çerçevesiz ekranda nasıl görüneceği resmedilmeye çalışılmış. Ortaya çıkan sonuç ise, birçok kişiyi etkileyecek cinsten.
 
shiftdelete
915541
Bu haberler ilginizi çekebilir