• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefon
  • Çerçevesiz Ekran Xiaomi Mi Mix 2'nin Nasıl Göründüğüne Bir Göz Atın!

Çerçevesiz Ekran Xiaomi Mi Mix 2'nin Nasıl Göründüğüne Bir Göz Atın!

Xiaomi'nin yeni telefonu Mi Mix 2'nin görüntüsü paylaşıldı. İşte çerçevesiz ekrana sahip Xiaomi Mi Mix 2'nin muhteşem görüntüsü.
11 Eylül 2017 09:59
Çerçevesiz Ekran Xiaomi Mi Mix 2nin Nasıl Göründüğüne Bir Göz Atın!
Xiaomi'nin yaklaşmakta olan Mi MIX 2 ile ilgili bir çok sızıntı gerçekleşti. Cihaz en sonunda bugün resmen ilan edilecek ve tanıtım öncesi telefonun canlı görüntüsü sızdırıldı.
 
Xiaomi Mi MIX 2’nin canlı görüntüsü yine Çin'deki sosyal blog Weibo üzerinde ortaya çıktığı. Neyse ki, Xiaomi Mi MIX 2'nin bugün Mi Not 3'le birlikte tanıtılması nedeniyle görüntünün gerçek olup olmadığı konusunda çok uzun süre onay beklemek zorunda kalmayacağız.
 
 
 
 
Görüntü gerçekse, Xiaomi'nin orijinal Mi MIX modeline kıyasla alt çerçeveyi küçültmeyi başarabildiğini doğruluyor. Resimlerdeki cihaz, yalnızca birkaç akıllı telefon şirketinin başarabildiği gerçek bir çerçevesiz şablon gibi görünüyor.
 
Bir kez daha, selfie kamera ekranın sol alt kısmına taşındı. Sol taraf tamamen boşken,  ses tuşu ve açma / kapama düğmeleri telefonun sağ kenarındadır. Mi MIX 2'nin üst ve alt taraflarının bir görünümü olmadığı için, Xiaomi'nin kulaklık girişi bağlantı noktasını kaldırmaya karar verip vermediğinden emin değiliz.
 
teknolojioku
744592
Bu haberler ilginizi çekebilir