• Anasayfa
  • Donanım
  • Çekmeyen Kablosuz İnternet'e Xiaomi Mi WiFi 2 İle Çözüm Getiriyor.

Çekmeyen Kablosuz İnternet'e Xiaomi Mi WiFi 2 İle Çözüm Getiriyor.

Modemin uzak olduğu yerlerde kablosuz ağlar tam bir baş belası olmuştur. Xiaomi, tüm bu sorunlara kalıcı çözüm getirmeyi amaçlıyor. İşte Mi WiFi 2 hakkında detaylar ve fiyatı...
11 Nisan 2017 20:14
Çekmeyen Kablosuz İnternete Xiaomi Mi WiFi 2 İle Çözüm Getiriyor.
Komşudan internet çekmeye çalışanlar için bulunmaz bir nimet olan Mi WiFi 2, temelde modemden aldığı sinyal ile modeme paralel ancak daha güçlü bir kablosuz ağ oluşturuyor. Mi WiFi 2 internetin tek diş çektiği durumlarda bile bağlantı hızını gözle görülür ölçüde arttırıp ping sürelerini hissedilir derecede düşürebiliyor.
 
Mi WiFi 2 ile oluşturduğunuz ağ için yeni bir isim ve şifre belirleyebilirsiniz. Önceki versiyonundan farklı olarak Mi WiFi 2, 300 Mbps’ye kadar aktarım hızı ve aynı anda 20 cihaz bağlantı desteği sunuyor.
 
 
Kolay Kurulum
 
Benzeri cihazlardan farklı olarak teknik bir bilgi ya da uzmanlık gerektirmeyen kurulum işlemini akıllı telefonunuz üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Mi WiFi 2’nin kurulumu MiHome mobil uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Yerleşik ağa bağlanma, ardından yeni ağ için isim ve parola belirleme gibi süreçlerden oluşan kurulum aşamasından sonra mobil uygulamayı telefonunuzdan kaldırabilirsiniz. 
 
 
Kurulum aşamasından sonra bilgisayar ya da benzeri platformlara ihtiyaç duymadan çalışan Mi WiFi 2’yi herhangi bir USB adaptörü ya da taşınabilir bir güç kaynağına bağlayarak uygun bir yere konumlandırabilirsiniz.
 
Xiaomi Mi WiFi 2'nin fiyatı ise 69 TL.
 
webtekno
589359
Bu haberler ilginizi çekebilir