Casper Çift Kameralı Telefonu VIA F1'i Tanıttı!

Casper, yeni amiral gemisi VIA F1'i resmi olarak tanıttı. Casper'ın ilk çift kameralı telefonu olan VIA F1, özellikleri ve fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İşte VIA F1'in fiyatı ve özellikleri...
11 Nisan 2017 19:58
Casper Çift Kameralı Telefonu VIA F1i Tanıttı!
Casper, çift arka kameralı ilk telefonu VIA F1’i tanıttı. Biri 5, diğeri 13 megapiksel olmak üzere iki farklı arka kameraya sahip olan VIA F1, bokeh olarak tabir edebileceğimiz fotoğraflarda arka planı bulanıklaştırmaya imkan tanıyor. Daha profesyonel fotoğrafların çekilmesini sağlayan telefonda “Bokeh”’ alan derinliği efekti sayesinde istenen yere netlik yapma ve sonradan netlik noktasını değiştirme gibi imkanlar sunuyor.
 
 
Casper’ın yeni telefonu çift arka kamerası haricinde 13 megapiksellik ön kamerasıyla selfie çekimi yapmaktan hoşlananların da ilgisini çekeceğe benziyor. Daha iyi selfie çekimler yapmayı sağlayan telefonda 2.0 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM bulunuyor. Telefonda 64 GB’lık hafıza kullanılsa da Casper VIA F1’in depolama kapasitesi microSD kartlarla artırılabiliyor. Telefondaki yuvaya 128 GB’a kadar destek bellek kartı takılarak, toplam depolama kapasitesi 192 kadar yükseltilebiliyor.
 
 
5,5 inç Full HD IPS ekranın tercih edildiği telefonun gövdesinde ise alüminyum malzeme karşımıza çıkıyor. 2.5D kavisli ekranı sayesinde ele rahatça oturan telefonda 3.000 mAh kapasiteli pil mevcut. Bununla birlikte yüksek tasarruf sunan ultra performans modu ile pilin gücü çok az kalsa bile birkaç saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Parmak izi okuyucusuna da sahip olan Casper VIA F1, bu ay itibarıyla 1.899 TL fiyat etiketine sahip olacak.
 
 
 
log
658580
Bu haberler ilginizi çekebilir