Büyük Ekranlı iPhone X İle İlgili Yeni Detaylar!

Apple'ın büyük ekrana sahip bir iPhone X modeli çıkaracağına ilişkin iddialar hakkında yeni gelişmelere yaşandı. İşte detaylar...
14 Ekim 2017 16:29
Büyük Ekranlı iPhone X İle İlgili Yeni Detaylar!
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir haberde daha büyük OLED ekranlı iPhone’ların yolda olduğunu sizlere aktarmıştık. Apple’a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre Apple’ın 6,4 inçlik iPhone X geliştirdiği iddia edilmişti. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta LCD ekran tercihini sürdürüren Apple’ın gelecekte piyasaya süreceği iPhone modellerinde OLED ekrana geçiş yapacağı dile getirilmişti.
 
 
Apple’ın ilk etapta 5,8 inçten daha küçük OLED ekran üretmeyi planladığı ancak daha sonrasında şirketin bundan vazgeçtiği belirtilmişti.Yeni gelen son dedikodulara göre iPhone XI Plus olarak adlandırılacağı iddia edilen modelde stylus desteği olacak. Galaxy Note serisiyle özdeşleşen S Pen stylus kalemde olduğu gibi 6,4 inçlik iPhone modelinde de stylus desteği sunulacağı belirtiliyor. Özellikle çizim yapmayı ve not almayı seven kullanıcıların beklentisini karşılayacağını söyleyeceğimiz telefonun etkileyici bir görünüm sunacağını söyleyebiliriz. Apple’ın gelecekte izleyeceği yolu ilerleyen aylarda hep birlikte göreceğiz. Bu arada hatırlatmakta yarar var. 5,8 inç OLED ekranlı iPhone X, 3 Kasım’da başta Amerika’da olmak üzere dünyanın belli ülkelerinden piyasaya sunulacak. iPhone X’in Türkiye’de Aralık ayında satışa sunulmasını bekliyoruz. 
 
 
 
 
log
667482
Bu haberler ilginizi çekebilir