Büyük Dosyaları Ücretsiz Gönderin

Yahoo ve Gmail’in dosya boyutu kısıtlamalarından bu platformlar sayesinde kurtulacaksınız! İşte büyük dosyaları ücretsiz gönderebileceğiniz platformlar...
06 Mayıs 2015 18:35
Büyük Dosyaları Ücretsiz Gönderin
Günümüzde, ortalama bir bilgisayar kullanıcısının başa çıkması gereken dosya boyutu bir hayli büyüdü. Aile fotoğraflarımızdan oluşan yüksek çözünürlüklü bir albüm bile, kolaylıkla 1 GB sınırını aşabiliyor. Bu dosyaları sevdiklerimizle paylaşabilmekse apayrı bir dert. Yahoo ve Gmail’in e-posta aracılığıyla gönderilmesine izin verdiği dosya büyüklüğü 20 MB ve 25 MB ile sınırlıyken, bu kapasiteyi aşan dosyalar için bulut çözümlerine yönelmemiz gerekebiliyor.
 
Paylaşmak istediğiniz dosyalar, 20 MB ve üzeri boyutlardaysa, bu 4 platformu gözden geçirmenizde fayda var.
 
We Transfer
 
 
We Transfer’in ücretsiz servisi, en fazla 2 GB büyüklüğündeki dosya paketlerini 20 kişiyle paylaşmaya izin veriyor. Paylaşımlar, direkt link ya da e-mail biçiminde yapılabiliyor.
 
 
 
SendThisFile
 
 
Tıpkı, We Transfer gibi maksimum 2 GB büyüklüğündeki dosyalara izin veren SendThisFile, anonim girişlere izin vermemesiyle dikkat çekiyor. SendThisFileFacebook hesabınızla veya e-posta adresinizle hesap açmak zorundasınız.
 
 
 
Files to Friends
 
 
Kullanıcının aynı anda 10 dosya birden yüklemesine izin veren paylaşım platformu Files to Friends, toplam dosya kapasitesini 1 GB sınırında tutuyor. Yüklenen veriler, aynı anda 5 e-mail adresine birden yollanabiliyor.
 
 
 
MailBigFile
 
 
MailBigFile, 3 farklı kapasitede ücretli ve 1 de ücretsiz dosya gönderim sistemi içeriyor. 2 GB kapasiteli dosyaları toplamda 20 defa indirilmek üzere 10 gün boyunca saklayan hizmet, aynı anda 5 dosyanın yüklenmesine olanak tanıyor.
technolabs
372948
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Apple, AirPodsun Reklam Flimlerini Yayınladı!Apple, AirPods'un Reklam Flimlerini Yayınladı!
  Apple, iPhone 7 ile birlikte tanıttığı kablosuz kulaklığı AirPods için yeni reklam filmleri yayınladı. İşte Apple'ın AirPods reklamları!
 • WhatsAppta Yeni Dönemi!WhatsApp'ta Yeni Dönemi!
  WhatsApp, yeni özelliği ile adından söz ettireceğe benziyor. Bu yeni özelliği ile kurumsal firmalara hizmet vermeye başlayacak. İşte haberin…
 • iPhone 8de Çelik Çerçeve Mi Olacak?iPhone 8'de Çelik Çerçeve Mi Olacak?
  Apple’ın iPhone 4’ün tasarım çizgilerini, iPhone 8 üzerinde yeniden hayat vermek adına cam panelleri bir arada tutmak için paslanmaz çelik bir çerçeve…
 • CES 2017de Intel Rüzgarı Esti!CES 2017'de Intel Rüzgarı Esti!
  CES 2017'de Intel, sanal gerçeklikten, akıllı gözlüklere ve drone'lar kadar bir çok yeni teknoloji tanıttı.
 • Nokia 8 Sızıntısı Gerçek Mi?Nokia 8 Sızıntısı Gerçek Mi?
  CES 2017'de Nokia 8 sızıntısı ortaya çıkmıştı. Söz konusu görüntüler hakkında açıklma geldi. İşte o açıklamalar.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama