Büyük Dosyaları Ücretsiz Gönderin

Yahoo ve Gmail’in dosya boyutu kısıtlamalarından bu platformlar sayesinde kurtulacaksınız! İşte büyük dosyaları ücretsiz gönderebileceğiniz platformlar...
06 Mayıs 2015 18:35
Büyük Dosyaları Ücretsiz Gönderin
Günümüzde, ortalama bir bilgisayar kullanıcısının başa çıkması gereken dosya boyutu bir hayli büyüdü. Aile fotoğraflarımızdan oluşan yüksek çözünürlüklü bir albüm bile, kolaylıkla 1 GB sınırını aşabiliyor. Bu dosyaları sevdiklerimizle paylaşabilmekse apayrı bir dert. Yahoo ve Gmail’in e-posta aracılığıyla gönderilmesine izin verdiği dosya büyüklüğü 20 MB ve 25 MB ile sınırlıyken, bu kapasiteyi aşan dosyalar için bulut çözümlerine yönelmemiz gerekebiliyor.
 
Paylaşmak istediğiniz dosyalar, 20 MB ve üzeri boyutlardaysa, bu 4 platformu gözden geçirmenizde fayda var.
 
We Transfer
 
 
We Transfer’in ücretsiz servisi, en fazla 2 GB büyüklüğündeki dosya paketlerini 20 kişiyle paylaşmaya izin veriyor. Paylaşımlar, direkt link ya da e-mail biçiminde yapılabiliyor.
 
 
 
SendThisFile
 
 
Tıpkı, We Transfer gibi maksimum 2 GB büyüklüğündeki dosyalara izin veren SendThisFile, anonim girişlere izin vermemesiyle dikkat çekiyor. SendThisFileFacebook hesabınızla veya e-posta adresinizle hesap açmak zorundasınız.
 
 
 
Files to Friends
 
 
Kullanıcının aynı anda 10 dosya birden yüklemesine izin veren paylaşım platformu Files to Friends, toplam dosya kapasitesini 1 GB sınırında tutuyor. Yüklenen veriler, aynı anda 5 e-mail adresine birden yollanabiliyor.
 
 
 
MailBigFile
 
 
MailBigFile, 3 farklı kapasitede ücretli ve 1 de ücretsiz dosya gönderim sistemi içeriyor. 2 GB kapasiteli dosyaları toplamda 20 defa indirilmek üzere 10 gün boyunca saklayan hizmet, aynı anda 5 dosyanın yüklenmesine olanak tanıyor.
technolabs
415831
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google'dan dev proje. Google, kırsal bölgelerde ve internet erişiminin kısıtlı oldu yerlerde innterne erişimi sağlamak için dev bir adım attı.
 • En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  Ferrari'nin en hızlı ve en güçlü otomobili piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 0-100 km'yi 2.9'de katedecek olan 812 Superfast, Uluslararası Otomobil Fuarında tanıtılacak.
 • Asusun Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus sanal gerçeklik gözlüğünde bir çığır açacağa benziyor. Asus, diğer sanal gerçeklik gözlüğü üreticilerinden farklı bir ürünle meraklılarının karşısına çıkacak. Ayrıntıları haberimizde...
 • Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home ile neler yapılabilir? Sizin sadece bir sözünüzle evinizin ihtiyacı olan siparişlerini veren biri olsa hiç fena olmazdı değil mi? Google Home bunu yapacak desek!
 • Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple'ın geliştirici odaklı pek çok yeniliği tanıttığı WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinin bu yılki tarihi belli oldu!
 • KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS Tanıtıldı!

  KasperskyOS, sıkı siber güvenlik gereksinimleri olan gömülü sistemler için tasarlanmış özel bir işletim sistemi. İşte KasperskyOS işletim sisteminin özellikleri ve daha fazlası...
 • SamsungWA Artık Türkiyede!

  SamsungWA Artık Türkiye'de!

  Samsung'un online alışveriş sitesi artık Türkiye'de. Giyilebilir teknoloji ürünleri ve bir çok ürün aksesuarı bulunun siteye artık Türkiye'den ulaşmak mmkün.
 • ZTEnin Yeni Akıllı Saati!

  ZTE'nin Yeni Akıllı Saati!

  ZTE'nin, Android Wear işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saati ZTE Quartz piyasaya sızdırıldı. Peki ne gibi özellikleri barındırıyor...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama