Bükülen iPhone 6 Yaraladı

Geek.com‘un haberi, iPhone 6 bükülme sorununu çok düşündürücü bir şekilde yeniden gündeme getirdi. Akıllı telefon bükülmesi ilk kez zarar verdi. Dei kılıfının içinde olmasına rağmen Bükülen iPhone 6 Yaraladı ve ikinci derece yanığa sebep oldu!
18 Ekim 2014 23:27
Bükülen iPhone 6 Yaraladı
Aktarılan habere göre Phillip Lecther adlı iPhone 6 kullanıcısı, pedicab ile yolculuk yaparken bir kaza gerçekleşti. Kaza esnasında aracın kabini duvara çarptı ve bu esnada Lechter’ın telefonu deri koruma kılıfının içerisinde darbe alarak büküldü. Bükülen telefon kısa sürede alev aldı ve Lechter’ın bacağında 11.5cm x 10.5cm boyutlarında ikinci derece yanık oluşturdu. İşin garip kısmı, deri koruma kılıfı bile iPhone 6′nın bükülmesini engelleyemedi.
 
 
Bugüne kadar birçok haber, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın bükülmelere çok dayanıklı olmadığını bizlere göstermişti. Ancak hiçbir haberde bu olaydan dolayı bir yaralanma söz konusu olmamıştı. Günümüzün acımasız rekabet ortamında bu olayın gerçekliğini bile sorgulamadan edemiyoruz ama, umarız Phillip Lecther çabuk iyileşir.
 
Bakalım Apple’ın bu konu hakkında bir basın açıklaması olacak mı?
tabletpc.com.tr
Etiketler : Apple , iphone , iPhone 6 , iPhone 6 Plus
968228
Bu haberler ilginizi çekebilir